REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Jeśli tęsknicie za serialem „Czysta krew”, to możecie już przestać: HBO właśnie pracuje nad rebootem

Jak donoszą portale TVline i Variety, HBO pracuje nad rebootem serialu „Czysta krew”. Od premiery ostatniego z sezonów minęło zaledwie 6 lat.

09.12.2020
22:10
czysta krew reboot riverdale hbo
REKLAMA
REKLAMA

Nie tak dawno świat obiegła informacja o tym, że HBO Max przygotowuje nową wersję „Plotkary” („Gossip Girl”) i „Słodkich kłamstewek” („Pretty Little Liars”), a tymczasem HBO szykuje nam kolejny reboot popularnego tytułu.

„Czysta krew” („True blood”) to serial, który powstał na bazie powieści autorstwa Charlaine Harris i przez lata cieszył się dużą popularnością — do tego stopnia, że tytuł doczekał się aż siedmiu sezonów, a ostatni z nich zadebiutował w 2014 roku.

Co wiemy o reboocie „Czystej krwi”?

Jak donosi portal TVLine, na razie produkcja jest na bardzo wczesnym etapie. Wiemy już natomiast, że za scenariusz reboota „Czystej krwi” mają odpowiadać współtwórca serialu „Riverdale” Roberto Aguirre-Sacasa i Jami O'Brien („Pot i łzy”, „Demony da Vinci”). Oboje mają być również producentami wykonawczymi nowej odsłony „True blood”.

W ekipie znalazł się również Alan Ball — twórca serialowego oryginału i showrunner pięciu sezonów „Czystej krwi”. Na razie HBO nie potwierdziło tych doniesień, ale informację o reboocie głośnej serii podało nie tylko TVLine, ale również branżowy serwis Variety.

REKLAMA

* Zdjęcie główne: HBO/mat.pras.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA