REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Dzieje się

Powstaje program o wyjątkowych seniorkach. Jedną z bohaterek została najstarsza didżejka w Polsce

TVN Style stawia na seniorki w swojej ramówce. Jesienią stacja pokaże program "Życie zaczyna się po 60-tce". Nagrania już ruszyły, a jedną z bohaterek programu będzie DJ Wika. Czego można spodziewać się po nowym programie TVN Style?

11.08.2023
9:55
DJ Wika bohaterką programu TVN Style
REKLAMA

Telewizja od jakiegoś czasu coraz śmielej stawia na seniorów, czego przykładem jest chociażby popularny program TVP "Sanatorium miłości", w którym seniorzy pod okiem kamer szukają przyjaźni i miłości. W jesiennej ramówce innej stacji, tym razem będzie to TVN Style pojawi się nowy program o seniorach, a będzie to "Życie zaczyna się po 60-tce".

REKLAMA

TVN Style stawia na wyjątkowe seniorki. Pokaże o nich program.

W nowym programie jego bohaterki będą przekonywać, że emerytura nie musi oznaczać jedynie siedzenia w fotelu i szydełkowania, a ten czas może być okresem, gdy można żyć pełnią życia i dalej spełniać marzenia. Format TVN Style chce pokazać życie nieprzeciętnych, ale też wyjątkowych emerytek, które korzystają z życia i mają odwagę, aby sięgać po marzenia.

Nowy format TVN Style dobrze wpisuje się w trend pokazywania programów, gdzie głównymi bohaterami są właśnie seniorzy. Bo oczywiście poza "Sanatorium miłości", oglądać można też "The Voice Senior". Z kolei Polsat chce w przyszłym roku pokazać również format z seniorami w roli głównej, czyli "Fittest pensionar". Z kolei Netflix planuje drugi sezon serialu "Gang zielonej rękawiczki", którego bohaterkami są trzy kobiety, będące już na emeryturze.

DJ Wika jedną z bohaterek nowego programu TVN Style

REKLAMA

Wiadomo, że jedną z głównych bohaterek programu TVN Style będzie Dj wika, czyli Wirginia Szmyt, która jest najstarszą seniorką w Polsce, ale również i działaczką społeczną, zaangażowaną w sprawy seniorów. Po przejściu na emeryturę włączyła się w działalność na rzecz seniorów w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Dj Wika była też bohaterką filmu dokumentalnego "Vika!" w reżyserii Agnieszki Zwiefki w 2023 roku.

Zdjęcie główne: screen YouTube Kanapa Kanapa

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA