REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia – ścieżka dźwiękowa już na Spotify, WiMPie, Tidalu i Deezerze

Swoją premierę zaledwie wczoraj miało pierwsze duże rozszerzenie do polskiej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Wraz z debiutem cyfrowego dodatku dostaliśmy do przesłuchania nową ścieżkę dźwiękową, która będzie towarzyszyć Geraltowi z Rivii w nowej przygodzie.

14.10.2015
9:28
Wiedźmin 3: Serca z Kamienia – OST już na Spotify!
REKLAMA
REKLAMA

Dodatek Wiedźmin 3: Serca z Kamienia miał swoją premierę 13 października 2015 roku. Rozszerzenie oferuje od kilku do kilkunastu godzin dodatkowej gry, na którą składa się nowy wątek fabularny, misje dodatkowe, rzemiosło i ekwipunek.

Sercom z Kamienia towarzyszy ścieżka dźwiękowa.

Ta została wykonana przez Marcina Przybyłowicza i składa się z 11 utworów. Część z nich to całkowicie nowe kawałki, kiedy inne są wariacjami dotychczas znanych motywów muzycznych. Polecam zacząć od świetnego utworu przewodniego, to jest tytułowego „Hearts of Stone”:

REKLAMA

Jeżeli muzyka Marcina Przybyłowicza przypadła wam do gustu, pamiętajcie, że na Spotify możecie przesłuchać soundtracki z pozostałych gier z serii Wiedźmin, a nawet kapitalną kołysankę, która pojawiła się na jednym ze zwiastunów promujących Dziki Gon w telewizji i Internecie.

Ścieżkę dźwiękową do Wiedźmin 3: Serca z Kamienia przesłuchacie na Spotify, Tidalu, Deezerze i WiMPie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA