REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Hrabia Olaf powraca. 2. sezon Serii niefortunnych zdarzeń wylądował w Netfliksie

Seria niefortunnych zdarzeń dla rodzeństwa Baudelaire’ów trwa nadal. Tym razem Hrabia Olaf postara się je dopaść w szkole z internatem, dziwacznej wiosce i makabrycznym szpitalu. W serwisie Netflix jest już dostępny 2. sezon serialu.

30.03.2018
12:45
Seria niefortunnych zdarzeń 2 sezon Netflix
REKLAMA
REKLAMA

W poprzedniej odsłonie produkcji poznaliśmy rodzeństwo Klausa, Wioletki i Słoneczka Baudelaire’ów, których rodzice zginęli w pożarze ich domu. Osieroceni bohaterowie trafiają pod opiekę dalekiego krewniaka, Hrabiego Olafa. Ten okazuje się ekscentrycznym tyranem, któremu zależy wyłącznie na odziedziczonej przez dzieci fortunie. Olaf zmusza sieroty do pracy w charakterze jego służby, a rodzinny prawnik, Arthur Poe, pozostaje głuchy na ich skargi. W końcu dzieci trafiają do innego opiekuna, ale nikczemny Hrabia wciąż depcze im po piętach. Baudelaire’owie nie byli bezpieczni ani u wujka Monty’ego, ani u cioci Josephine, ani w tartaku Szczęsna Woń.

Ale ta Seria niefortunnych zdarzeń jeszcze się nie skończyła.

W Netfliksie jest już dostępny 2. sezon serialu, składający się z 10 odcinków. Tym razem rodzeństwo trafi do nieprzyjemnej szkoły z internatem, gdzie oprócz Olafa dokuczać im będą niemili uczniowie. Bohaterowie będą jednak mieli szansę poznać prawdziwych przyjaciół. Następnie Klaus, Wioletka i Słoneczko stawią czoła wrogo nastawionym wieśniakom, którzy ściągną im na głowę jeszcze większe kłopoty. Spróbują także wyjść cało z makabrycznego szpitala.

Serial jest adaptacją 13-tomowej serii książek o tym samym tytule autorstwa Lemony’ego Snicketa (wł. Daniel Handler). 1. sezon przedstawiał wydarzenia z czterech pierwszych części cyklu. Nowe odcinki zobrazują losy sierot zawarte w tomach od piątego do dziewiątego. Netflix zamówił już trzecią, finałową odsłonę, która przeniesie na ekrany historie z czterech ostatnich powieści.

Seria niefortunnych zdarzeń – kogo zobaczymy w 2. sezonie?

REKLAMA

Neil Patrick Harris oczywiście powróci jako Hrabia Olaf oraz wszystkie jego wcielenia. Louis Hynes, Malina Weissman i Presley Smith wystąpią jako rodzeństwo Baudelaire’ów, a Patrick Warburton jako Lemony Snicket. Obok znanych postaci zobaczymy także kilka nowych twarzy, m.in. małżeństwo Szpetnych (Lucy Punch i Tony Hale) czy brata Lemony’ego, Jacquesa (Nathan Fillion).

2. sezon Serii niefortunnych zdarzeń jest już dostępny w serwisie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA