REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Czas na pożegnanie z „Serią niefortunnych zdarzeń”. Ostatni sezon serialu od dziś na Netfliksie

W bibliotece Netfliksa pojawił się dziś trzeci i ostatni sezon serialu „Seria niefortunnych zdarzeń”, ekranizacji jednej z najpopularniejszych książkowych serii dla młodzieży. 

01.01.2019
12:00
seria niefortunnych zdarzeń sezon 3
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy sezon „Serii niefortunnych zdarzeń” bardzo spodobał się odbiorcom. Szczególnie dzięki kreacjom aktorskim i wierności książkowemu pierwowzorowi, napisanemu przez Daniela Handlera, aka Lemony Snicket. Pierwszy tom cyklu został wydany w 1999 roku, natomiast ostatni w 2006 roku.

Z odbiorem drugiej odsłony serialu było już nieco gorzej. Prawdopodobnie to jeden z powodów podjęcia decyzji o zakończeniu produkcji na trzecim sezonie.

Seria niefortunnych zdarzeń sezon 3

Wyróżniony nagrodą Peabody’ego serial oryginalny Netfliksa opowiada historię osieroconego rodzeństwa Baudelaire’ów - Wioletki, Klausa i Słoneczka. Ich wuj, hrabia Olaf, dybie na ich pokaźny spadek i posunie się naprawdę daleko, by przejąć rodzinny majątek. Sprytne dzieciaki muszą umknąć przed złym krewnym i rozwiązać zagadkę śmierci rodziców. Zakończenie serii powieści Lemony’ego Snicketa swego czasu wywołało dyskusje i podzieliło fanów książkowej historii. Dziś możemy sprawdzić, w jakim kierunku scenarzyści serialu skierowali tę opowieść.

REKLAMA

W glówne role w serialu wcielają się Malina Weissman, Louis Hynes oraz Presley Smith. W produkcji pojawia się także Patrick Warburton jako Lemony Snicket oraz znany wszystkim fanom „Jak poznałem waszą matkę” Neil Patrick Harris.

Wszystkie sezony „Serii niefortunnych zdarzeń” znajdziecie na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA