REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Serial "Julia" od HBO Max skasowany

Serial "Julia" na HBO Max jest historią nieustraszonej szefowej kuchni oraz autorki książek kucharskich, Julii Child, która zaczyna gościć w amerykańskich domach, dzięki programowi "The French Chef". Został on pionierem współczesnych programów kulinarnych. W serwisie HBO Max można oglądać 2. sezony serialu z Sarah Lancashire w roli głównej. Po 2. sezonach produkcja zostaje anulowana.

11.01.2024
8:51
Serial Julia HBO
REKLAMA

Serial "Julia" dostępny na HBO zbierał dobre noty zarówno wśród krytyków filmowych, jak i fanów. Wygląda na to, że jego fani, który myśleli, że może doczekają się 3. sezonu, muszą obejść się smakiem.

REKLAMA

Serial "Julia" anulowany po 2. sezonie.

Jak donosi serwis Variety, "Julia" zostaje anulowana po 2. sezonach w serwisie HBO.

Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy współpracować z Chrisem Keyserem, Danielem Goldfarbem i ich mistrzowskim zespołem kreatywnym i dynamiczną obsadą, na czele z Sarah Lancashire, podczas przygotowywania serialu. Dzięki tej pięknej pracy przez dwa sezony serdecznego, zmysłowego i inspirującego serialu, możemy na zawsze świętować niesamowite dziedzictwo Julii Child

wyjaśnił rzecznik HBO w oświadczeniu prasowym.

Więcej o produkcjach HBO przeczytasz w Spider's Web:

Serial "Julia" oparty na życiu Julii Child

Pierwszy sezon "Julii" zadebiutował na HBO w marcu 2002 r. a 2. w listopadzie 2023 r. Oba składały się z 8. odcinków. Serial został party na życiu Julii Child, szefowej kuchni, którą amerykańska publiczność poznała dzięki hitowym książkom kucharskim oraz programowi telewizyjnemu "The French Chef". W rolę Julii Child wcieliła się Sarah Lancashire. W pozostałych rolach znaleźli się m.in. David Hyde Oierce, Bebe Neuwirth, Brittany Bradford czy Fran Kranz. Na Rotten Tomatoes "Julia" zdobyła wysokie noty, bo 96 procent aprobaty krytyków.

REKLAMA
Julia Serial HBO

W 2. sezonie "Julii" pokazana została wschodząca sława kulinarnej mistrzyni, ale też to, czym ona jest dla niej samej oraz kolegów z programu. Prywatnie Julia powróciła z Francji ze swoim mężem, odkrywając, że jej sukces zmienił dosłownie wszystko.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA