REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Kobiety mafii wróciły. Serial Patryka Vegi od dziś w serwisie Showmax

Patryk Vega nie rzuca słów na wiatr. Skoro zapowiedział, że Kobiety mafii powrócą, tak też się stało. Od dziś w serwisie Showmax, który konsekwentnie współpracuje z polskim twórcą od samego początku, możecie oglądać serial Kobiety mafii powstały na bazie filmu reżysera.

30.05.2018
8:20
serial kobiety mafii
REKLAMA
REKLAMA

Kobiety mafii, ostatni film Patryka Vegi, debiutował w lutym tego roku i przyciągnął do kin ponad 2 mln widzów. Produkcja otworzyła nową serię filmów, których - patrząc na tempo pracy reżysera - doczekamy się zapewne niebawem. Obraz opowiada o światku gangsterskim z perspektywy kobiet uwikłanych w różne relacje z niebezpiecznymi mężczyznami. Mamy więc żony, córki i kochanki, które próbują układać sobie życie u boku mafiosów. A to - oczywiście - nie jest takie proste. W rolach tytułowych kobiet mafii wystąpiły: Katarzyna Warnke, Aleksandra Popławska, Julia Wieniawa, Agnieszka Dygant i Olga Bołądź.

Teraz Kobiety mafii wróciły w nowej wersji.

Serial przybliży nam jeszcze raz postacie z filmu i rozbuduje ich wątki. Będziemy mogli zatem lepiej poznać główne bohaterki, dowiedzieć się więcej na temat ich życia, a także śledzić nowe historie. W serialu pojawią się też zupełnie nowe postaci. Wystąpią m.in. międzynarodowy mistrz KSW w latach 2013-2016 - Karol Bedorf oraz zawodnik i komentator MMA Łukasz „Juras” Jurkowski.

To nie pierwszy raz, kiedy Vega kręci serial na podstawie produkcji kinowej.

Taki los spotkał pierwszego Pitbulla, dzięki czemu mogliśmy obejrzeć jeden z lepszych polskich seriali kryminalnych, jaki w ogóle powstał w rodzimej telewizji. Potem już, niestety, było coraz gorzej. Patryk Vega nakręcił serial Służby specjalne na podstawie filmu czy serialowy Botoks, również na bazie kinowego obrazu. O tym ostatnim, zarówno o filmie jak i serialu, lepiej zapomnijmy.

Serial Kobiety mafii - gdzie obejrzeć?

REKLAMA

Pierwszy odcinek Kobiet mafii już dziś możecie zobaczyć w Showmaksie.

Kolejne epizody można będzie oglądać co tydzień. Łącznie będzie ich sześć. Patryk Vega twierdzi, że ci, którzy już widzieli produkcję, nazywają ją jego najlepszym serialem, jaki nakręcił. Czas się przekonać. Recenzja pierwszego odcinka jeszcze dziś. Pamiętajcie, że robię to dla was. Stay tuned.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA