REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Dobra wiadomość dla fanów Severskiego. Serial Nielegalni będzie mieć premierę wcześniej, niż zapowiadano

Jeden z najbardziej wyczekiwanych polskich seriali 2018 roku będzie można zobaczyć wcześniej, niż się tego spodziewaliśmy. Nielegalni przedpremierowo ukażą się już w najbliższą sobotę.

18.10.2018
22:04
Nielegalni przedpremierowo
REKLAMA
REKLAMA

Oficjalna premiera serialu Nielegalni ma się odbyć 21 października o 21:30 na kanałach Canal+ oraz Canal+ 4K Ultra HD. Jednak najwidoczniej ktoś z twórców bardzo nie mógł się doczekać premiery najnowszej produkcji. Pierwsze dwa odcinki zostaną udostępnione widzom już dzień przed premierą, 20 października, w serwisach nc+ GO, nc+ GO TV i w kolekcjach Canal+ VOD 4K oraz Canal+ VOD.

Co więcej, na abonentów platformy nc+ czeka jeszcze trzeci odcinek, który będzie dostępny wyłącznie dla nich na ponad tydzień przed jego oficjalną premierą.

Serial Nielegalni przedpremierowo to nie jedyna niespodzianka.

Stacja zapowiada także, że zasada „dzień wcześniej” będzie obowiązywać przez cały okres emisji serialu – każdy premierowy odcinek będzie dostępny dla użytkowników wspomnianych usług w kolejne soboty od 20:00, na dzień przed jego premierą telewizyjną.

 class="wp-image-176668"

Dodatkowo dwa pierwsze odcinki Nielegalnych obejrzymy zupełnie za darmo dzięki odkodowanemu Canal+ w dniu ich premiery.

Nielegalni to telewizyjna adaptacja pierwszej książki z cyklu autorstwa Vincenta V. Severskiego. Fabuła osadzona we współczesnych realiach szpiegowskich opowiada o skomplikowanym świecie służb specjalnych, wywiadu i polityki. Akcja serialu rozgrywa się między innymi w Warszawie, Sztokholmie, Stambule i Mińsku.

REKLAMA

W serialu zobaczymy Grzegorza Damięckiego, Andrzeja Seweryna, Agnieszkę Grochowską, Sylwię Juszczak i Filipa Pławiaka. Scenariusz do produkcji stworzyli Maciej Kubicki, Bartosz Staszczyszyn oraz Dorota Jankojć-Poddębniak. Producentami wykonawczymi są Anna Kępińska i Maciej Kubicki (firma Telemark) odpowiedzialni za takie seriale jak Pakt, Bez tajemnic i Uwikłani.

Jakby nie patrzeć, dzięki deszczowi dobrych wiadomości, do premiery serialu Nielegalni dzielą nas już tylko godziny.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA