REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Co nas czeka na statku Nightflyer? Zobaczcie zwiastun najnowszej adaptacji prozy George'a R.R. Martina

W lutym wraz z grupą naukowców przeniesiemy się na pokład statku kosmicznego Nightflyer. Z czym przyjdzie się zmierzyć bohaterom? To częściowo pokazuje najnowszy zwiastun serialu „Nightflyers”.

15.01.2019
19:15
serial Nightflyers
REKLAMA
REKLAMA

Serial „Nightflyers” opowie historię grupy naukowców i człowieka z nadprzyrodzonymi zdolnościami, którzy razem znaleźli się na statku kosmicznym w podróży na kraniec Układ Słonecznego. Załoga wyrusza z Ziemi w obliczu nieuchronnie zbliżającego się końca cywilizacji. Ich cel jest jasny - mają za wszelką cenę odnaleźć obce formy życia, które mogą posiadać klucz do ocalenia błękitnej planety. Jednak wkrótce okaże się, że załoga będzie musiała stawić czoła przerażającym wydarzeniom, które rozegrają się na statku. Załoga, pogrążając się we wzajemnej nieufności, w końcu zacznie podejrzewać, że być może to statek jest sprawcą niewyjaśnionych sytuacji. Pomyślne ukończenie misji będzie trudniejsze, niż ktokolwiek mógł się tego spodziewać.„Nightflyers” to kolejna okazja dla prozy George’a R.R. Martina, by sprawdzić się na ekranach.

Za literacki pierwowzór serialu, który zadebiutuje na Netfliksie, odpowiada sam George R.R. Martin. Autor głośnej sagi „Pieśń lodu i ognia” jeszcze w listopadzie w jednym z wywiadów mówił, że jest bardzo ciekawy tego, jak jego wczesna powieść poradzi sobie na ekranach telewizyjnych. Szczególnie, że jak twierdzi sam Martin, opowiadanie „Nightflyers” było tym, które uratowało jego karierę pisarską. Można więc powiedzieć, że gdyby nie ono, to nie powstałyby jego późniejsze dzieła. W tym także wspomniana „Pieśń lodu i ognia”, na której kanwie oparto głośną „Grę o tron” od HBO.

REKLAMA

Za serial „Nightflyers” odpowiada przede wszystkim Jeff Buhler. Jest on nie tylko twórcą produkcji, ale także producentem wykonawczym oraz autorem scenariusza. W obsadzie aktorskiej znajdują się między innymi Eoin Macken, David Ajala, Jodie Turner-Smith, Angus Sampson, Sam Strike, Maya Eshet, Brian F. O’Byrne oraz Gretchen Mol. Wśród producentów wykonawczych znajdują się między innymi Andrew McCarthy, Michelle Mogavero, Brian Nelson, Lindsay Struman oraz sam George R.R. Martin.

Serial „Nightflyers” obejrzycie od 1 lutego w serwisie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA