REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Nowa produkcja dla fanów The Killing. Serial Seven Seconds już w serwisie Netflix

Nowy serial Netfliksa to kryminalna opowieść poruszająca problem rasizmu w Stanach Zjednoczonych. Za jego stworzenie odpowiedzialna jest Veena Sud, która ma na swoim koncie docenioną przez krytyków serię Dochodzenie

23.02.2018
9:35
seven seconds netflix
REKLAMA
REKLAMA

Dochodzi do wypadku, w którym ginie młody czarny chłopak. Władze miasta za wszelką cenę starają się zatuszować fakty związane ze śmiercią nastolatka. Wraz z rozpoczęciem procesu przeciwko mężczyźnie, który zabił młodego Afroamerykanina, na ulice wychodzą protestujący mieszkańcy Jersey City. Domagają się sprawiedliwości.

Za stworzenie Seven Seconds odpowiedzialna jest Veena Sud.

Serial The Killing, który współtworzyła, dał się poznać jako trzymający w napięciu i przytłaczający ponurą aurą kryminał. Miejmy nadzieję, że Seven Seconds dorówna tamtej produkcji. Tu również będziemy mieć do czynienia ze sprawą kryminalną.

Jedną z głównych bohaterek serialu będzie matka zabitego chłopca. Ta jest zdeterminowana, by poznać prawdę o tym, co się stało.

Kobieta szybko zda sobie sprawę, że tak naprawdę nie miała pojęcia o tym, kim naprawdę był jej syn. Jego odejście będzie bolesne nie tylko ze względu na okoliczności, ale też na fakty, które wyjdą na jaw po jego śmierci.

REKLAMA

W nowym serialu Netfliksa oprócz Reginy King, która zagra matkę chłopca, wystąpią także: Clare-Hope Ashitey i Russell Hornsby.

Serial Seven Seconds od dziś dostępny jest serwisie Netflix. Pierwszy sezon kryminalnej produkcji liczy 10 odcinków.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA