REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ruszają prace nad nowym serialem sci-fi. To "Snowpiercer"

TNT zamówiło pilot serialu, który będzie nosił tytuł "Snowpiercer". Tej nazwy nikomu chyba nie trzeba przypominać - w 2013 roku na ekrany kin wkroczył thriller sci-fi, "Snowpiercer: Arka Przyszłości". Główną rolę w filmie zagrał Chris Evans. Produkcja powstała na podstawie francuskiego komiksu, "Le Transperceneige". 

22.11.2016
10:55
Ruszają prace nad nowym serialem sci-fi. To "Snowpiercer"
REKLAMA
REKLAMA

Za serial odpowiadać ma Josh Friedman, znany z  filmu "Terminator: Kroniki Sary Connor". Na tę chwilę nie wiadomo, kto zagra w serialu, ale nie będą to kinowe gwiazdy znane z filmowego "Snowpiercera". Jak na razie nie wiemy nawet, czy doczekamy sie całego sezonu produkcji - zamówiony został wyłącznie pierwszy odcinek. Serial opowie o świecie z przyszłości, w którym panuje wieczna zima, a celem bohaterów jest przeżycie.

REKLAMA
snowpiercer 2 class="wp-image-36158"

Trzeba przyznać, że koncepcja brzmi całkiem interesująco. Choć nie jestem zagorzałą fanką filmu "Snowpiercer", serial zobaczę z przyjemnością. Niedaleka przyszłość, w której ludzie zdani są samych siebie i łaskę bądź niełaskę innych? Czekam - mam nadzieję na cały sezon.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA