REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ta Syrena wcale nie jest grzeczna i uczynna. Dwa pierwsze odcinki nowego serialu fantasy już na HBO GO

Kilka dni po uwolnieniu od umów z operatorami HBO GO zaserwowało kolejną interesującą nowość - serial Syrena. Pierwsze dwa odcinki dostępne są już na platformie

30.03.2018
9:00
Syrena - nowy serial fantasy już w HBO GO. Dziś zobaczysz dwa odcinki
REKLAMA
REKLAMA

Akcja serialu, którego pierwszy sezon liczyć będzie 10 odcinków, dzieje się w Bristol Cove. Każde miasto ma swoją opowieść, a to nadmorskie miejsce żyje historiami o starożytnych istotach morskich.

Według legendy miasteczko było kiedyś przystanią dla syren.

Pewnego dnia do Bristol Cove sprowadza się tajemnicza Ryn. Poznaje tam między innymi biologa Bena. Na razie wiemy, że między tym dwojgiem pojawi się uczucie. Twórcy serialu zapowiadają inne intrygi i mroczne tajemnice. Sądząc po zwiastunie nie ma szans na to, że w miasteczku zagoszczą dobre, miłe i uczynne syrenki. Zdaje się, że istoty nie były w przeszłości zbyt dobrze traktowane przez mieszkańców.

Zapowiada się zatem na horror fantasy. A przynajmniej na obecność krwawych wątków. W jednej ze zwiastunowych scen widzimy jak główna bohaterka rozprawia się z mężczyzną, który wbrew jej woli próbuje ją pocałować - nie zostaje po nim zbyt wiele. Miejmy nadzieję, że cała seria utrzyma podobny klimat, a sceny ze zwiastuna to tylko mały przedsmak.

REKLAMA

W główne role wcielili się Alex Roe (Piąta fala), Eline Powell (Gra o tron), Fola Evans-Akingbola (An American Exorcism), Ian Verdun (serial Chirurdzy) oraz Rena Owen (Weronika postanawia umrzeć).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA