REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„Wikingowie” ponownie wypływają na podbój świata. Już dziś premiera 6. sezonu

Przed nami premiera ostatniego już sezonu „Wikingów”. Serial od 2013 roku podbija serca widzów na całym świecie, jednak przyszedł czas na rozstanie się ze światem skandynawskich wojowników. Czy będzie ono równie emocjonujące jak poprzednie sezony? Przekonamy się dziś o 21:00.

05.12.2019
20:00
Wikingowie wracają do History z 6 sezonem
REKLAMA
REKLAMA

6. sezon zacznie się dziś od emisji dwóch pierwszych epizodów. Kolejne osiem odcinków emitowanych będzie na kanale History w każdy czwartek o godzinie 21:00. Pozostałe dziesięć odcinków sezonu szóstego zostanie wyemitowanych w 2020 roku.

Zobacz trailer 6. sezonu serialu „Wikingowie”:

REKLAMA

To co prawda ostatni już sezon przebojowego serialu historycznego, ale na otarcie łez, przypominamy, że Netflix pokusił się o kontynuację historii Wikingów i tworzy spin-off o zacnym tytule – „Wikingowie: Valhalla”. Akcja serialu ma rozgrywać się 100 lat po wydarzeniach z produkcji kanału History i przyjrzy się losom Leifa Eriksona i jego siostrze Freydis, Haralowi Haradowi oraz Williamowi Zdobywcy, królowi Normanów. Na razie nie znamy szczegółów dotyczących obsady ani daty premiery serialu. Do tego czasu pozostaje nam cieszyć się „oryginalnymi" Wikingami.

6. sezon „Wikingów” zadebiutuje 5 grudnia o 21:00 na kanale History.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA