REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale /
  4. VOD

Zaplanowaliśmy wam cały czerwiec. Oto 9 seriali, których nie możecie przegapić

Przyszedł czerwiec, zaraz będzie lato i wszyscy się nieco rozleniwimy. Sytuacja na świecie nie sprzyja przygotowaniom do ewentualnych wyjazdów, dlatego najbezpieczniej będzie się zamknąć w domu i oglądać seriale. A tych w tym miesiącu nie zabraknie.

05.06.2020
21:37
W głębi lasu, 13 powodów i inne najlepsze seriale czerwca 2020
REKLAMA
REKLAMA

Platformy streamingowe przygotowały dla swoich użytkowników mnóstwo interesujących premier, a i w telewizji nie zabraknie interesujących nowości. Oto 9 seriali, o których w czerwcu będą mówić wszyscy.

Seriale, których nie możesz przegapić w czerwcu:

13 powodów – 4. Sezon

To już finał jednego z bardziej kontrowersyjnych seriali Netfliksa. Skupia się on na delikatnym temacie samobójstwa. Biorąc pod uwagę, że 3. sezon zostawił nas z większą liczbą pytań niż odpowiedzi, należy liczyć, że twórcy szykują dla nas prawdziwą bombę.

4. sezon serialu będzie dostępny na platformie Netflix od 5 czerwca.

List do mojego idola

Już 5 czerwca na Apple TV+ zadebiutuje cały sezon „Listu do mojego idola”. Jest to serial dokumentalny, w którym twórcy przedstawiają ikoniczne postacie dla współczesnego społeczeństwa poprzez listy, jakie napisali do nich ci, których życie odmienili. Na ekranie dowiemy się więc, jak inspirowali innych m.in. Oprah Winfrey, Gloria Steinem, Spike Lee, Lin-Manuel Miranda, Yara Shahidi, Stevie Wonder, Aly Raisman, Misty Copeland i Big Bird.

Serial będzie dostępny na platformie Apple TV+ od 5 czerwca.

W domu

„W domu” to hiszpańska produkcja, za którą odpowiada HBO. Pięciu reżyserów przy użyciu telefonów komórkowych opowiada o ludzkiej codzienności w czasach pandemii koronawirusa, zadając fundamentalne pytania dotyczące naszej egzystencji.

Serial będzie dostępny na platformie HBO GO od 6 czerwca.

Mogę cię zniszczyć

Główna bohaterka jest młoda i beztroska. Jej teksty cieszą się w sieci bardzo dużą popularnością i została uznana za głos swojego pokolenia. Jedna noc wszystko zmieni. Po napaści seksualnej będzie musiała przewartościować swoje życie.

Pierwszy odcinek serialu pojawi się na platformie HBO GO od 8 czerwca. Kolejne będą debiutować w tygodniowych odstępach.

Reality Z

Ach gwiazdą być… Ludzie mają parcie na szkło i chętnie zgłaszają się do różnego typu reality show. W czasie eliminacji do jednego z nich wybucha epidemia zombie, a uczestnicy i producenci programu utykają w studiu.

Serial będzie dostępny na platformie Netflix od 10 czerwca.

W głębi lasu

Jest to trzecia ekranizacja prozy Harlana Cobena przygotowana przez Netfliksa i zarazem druga polska produkcja platformy. Akcja rozgrywa się na dwóch płaszczyznach czasowych. Głównym bohaterem jest prokurator Paweł, na którego dorosłym życiu piętno odcisnęły wydarzenia sprzed 25 lat. Teraz za sprawą pewnego morderstwa, przeszłość się o niego upomina.

Serial będzie dostępny na platformie Netflix od 12 czerwca.

Creepshow

Ostatnio serialowe antologie przeżywają swój renesans. W nowej odsłonie powróciła „Strefa mroku” czy „Amazing Stories”. Po niemal roku od swojej premiery do Polski dociera również „Creepshow”, czyli odcinkowa wersja serii nowelowych filmów pod tym samym tytułem. Będzie strasznie!

Serial od 22 czerwca będzie emitowany w każdy poniedziałek o 22:00 na kanale AMC.

Doom Patrol – 2. sezon

Powraca grupa raczej nietypowych superbohaterów. Człowiek robot, zmiennokształtna Rita, chodzący w bandażach Larry i dziewczyna o 64 osobowościach, będą kontynuować podróż w głąb samych siebie.

Pierwsze trzy odcinki pojawią się na platformie HBO GO 26 czerwca. Kolejne będą debiutować w tygodniowych odstępach.

Dark – 3. Sezon

REKLAMA

Niemiecki serial Netfliksa szturmem zdobył serca fanów na całym świecie. Teraz powraca wraz z trzecią odsłoną. Należy więc oczekiwać, że znowu będzie dziwnie, a wszystkie odcinki fani produkcji obejrzą podczas jednonocnego bindżowania.

Serial będzie dostępny na platformie Netflix od 27 czerwca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA