REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

"Camera Cafe" zostanie reaktywowana. Kiedy nowe odcinki komediowego serialu TVN?

"Camera Cafe" powraca na antenę TVN. Komediowy serial wyemitowany ma zostać w 2024 roku, czyli 20 lat po emisji pierwszego odcinka. Co wiemy o nowej odsłonie serialu?

30.10.2023
8:22
Camera Cafe TVN
REKLAMA

Reaktywacja popularnych seriali czasem bywa hitem lub też kitem. Jak będzie w przypadku "Camera Cafe"? Tego na razie nie wiadomo. Serial, który swoją premierę miał w 2004 roku na antenie TVN, powróci na nią w przyszłym roku, w 2024 roku. Za produkcję nowej serii odpowiedzialna będzie Dorota Kośmicka.

REKLAMA

Więcej o formatach TVN przeczytasz w Spider's Web:

"Camera Cafe" powraca na antenę TVN.

Przypomnijmy, że "Camera Cafe" oparta jest na francuskim formacie. Akcja serialu zlokalizowana jest w biurze prywatnej firmy, przy automacie sprzedającym kawę. Widzowie skupiają się na czasem niełatwych relacjach koleżeńskich pracowników z perspektywy automatu do kawy, tak, jakby ukryta w niej była kamera. W 2004 roku pokazane zostały dwa sezony serialu.

W rolach głównych widzowie mogli zobaczyć m.in. Tomasza Kota, Arkadiusza Janiczka, Piotra Pręgowskiego, Magdalenę Kacprzak, Aleksandrę Nieśpielak oraz Dorotę Deląg. Nowe odcinki wyprodukowane zostaną przez firmę DGA Jacek Vision, natomiast producentką będzie Dorota Kośmicka, odpowiadająca za polską wersję amerykańskiego serialu "The Office", wyprodukowaną dla Canal+. Kośmicka zrealizowała też takie seriale, jak m.in. "Diagnoza", "Motyw" czy "Druga szansa" z Małgorzatą Kożuchowską.

"Camera Cafe"
REKLAMA

Zdjęcia do "Camera Cafe" ruszą niebawem

Na razie nie podano żadnych szczegółów odnośnie fabuły serialu. Widzowie zastanawiają się też, w jaki sposób twórcy uaktualnią serial i dostosują go do współczesnych czasów. Zdjęcia do nowych odcinków „Camera Cafe” ruszą niebawem. Póki co nie jest znana obsada nowej wersji produkcji. Premiera zaplanowana jest na przyszły rok. Warto dodać, że lokalne wersje "Camera Cafe" powstały w takich krajach jak m.in. Belgia, Włochy, Australia oraz Hiszpania.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA