REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

„Dom z papieru”, „After Life”, a może „Defending Jacob”? Najciekawsze seriale kwietnia na platformach VOD

W kwietniu w serwisach VOD pojawi się mnóstwo gorących premier. Które z nich warto obejrzeć?

31.03.2020
11:55
premiery kwiecien vod
REKLAMA
REKLAMA

Kontynuacje znanych i lubianych produkcji oraz nowości, które zapowiadają się równie ciekawe. Wśród kwietniowych premier VOD jest z czego wybierać i każdy znajdzie coś dla siebie.

Seriale w kwietniu 2020 – co warto obejrzeć?

Zwiastuny czwartej odsłony „Domu z papieru” zapowiadają, że plany bohaterów pokrzyżuje istny chaos, a tym samym na widzów czeka ostra jazda bez trzymanki. Fani hiszpańskiego serialu Netfliksa z niecierpliwością czekają na nowy sezon, a ci, którzy jeszcze się z nim nie zapoznali, powinni jak najszybciej nadrobić zaległości.

Serial zadebiutuje na platformie Netflix 3 kwietnia 2020 roku.

Tales from the Loop

Ambitne science-fiction zawsze dobrze obejrzeć. A na takie zapowiada się „Tales from the Loop”. Serial opowiada o ludziach żyjących nad Wrzecionem, czyli maszyną, która ma służyć odkrywaniu tajemnic wszechświata. Dzięki niej fantastyka naukowa przestaje być fantastyką. A jakby fabuła was nie zachęcała to dodam, że spodziewamy się prawdziwej uczty wizualnej, bo produkcja inspirowana jest obrazami Simona Stålenhaga.

Serial zadebiutuje na Prime Video 3 kwietnia 2020 roku.

Home Before Dark

„Home Before Dark” to opowieść o młodej dziewczynie, która przenosi się do małego miasteczka w celu poszukiwań własnego ojca. Przypadkiem jednak odkrywa tajemnicę, o której wszyscy mieszkańcy położonej nad jeziorem miejscowości chcieli zapomnieć. Zapowiada się mocna i mroczna rozrywka.

Serial zadebiutuje na Apple TV+ 3 kwietnia 2020 roku.

Run

A gdyby tak rzucić wszystko i… pojechać w podróż po Ameryce? Właśnie tak postanowili bohaterowie nowego serialu HBO. Jeszcze na studiach umówili się, że jeśli któreś z nich wyśle smsa o treści „RUN”, a druga osoba odpowie tym samym, pozostawią swoje dotychczasowe życia za sobą. Wiadomość zostaje wysłana 17 lat po zawarciu paktu.

Serial zadebiutuje na HBO GO 13 kwietnia 2020 roku.

Mrs. America

Ten miniserial oparty jest na prawdziwych wydarzeniach. Jego akcja toczy się w latach 70. ubiegłego wieku, kiedy feministki walczyły o równe prawa, a politycy głosowali nad poprawką do konstytucji, która miałaby zakazać dyskryminacji ze względu na płeć. Oczywiście nie wszystkim się to podobało. Główną bohaterką produkcji jest Phylis Schlafly – przeciwniczka równouprawnienia. Zapisała się ona na kartach historii ze względu na swoją zaciekłą walkę przeciwko feministycznym postulatom.

Serial zadebiutuje na HBO GO 16 kwietnia 2020 roku.

Defending Jacob

Nowość Apple TV+ zapowiada się nad wyraz interesująco. Jest to ekranizacja bestsellera Williama Landaya. Fabuła skupia się wokół sprawy morderstwa, o które oskarżony zostaje nastolatek. Jego rodzice, a szczególnie grany przez Chrisa Evansa ojciec, zrobią wszystko, aby uchronić swoje dziecko przed więzieniem. Nie będzie to jednak łatwe, bo wydaje się, że ich sąsiedzi już wydali wyrok skazujący.

Serial zadebiutuje na platformie Apple TV+ 24 kwietnia 2020 roku.

REKLAMA

Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier kwietnia. Po 2. sezonie stworzonego przez Ricky’ego Gervaisa serialu należy się spodziewać jeszcze więcej łez i śmiechów niż podczas seansu poprzedniej odsłony produkcji. Komik ponownie wciela się w dziennikarza, który po śmierci żony stracił chęć do życia i ignorowania rzeczy, które go wkurzają. Bezlitośnie wytyka więc wszystkim swoim znajomym i napotkanym nieznajomym każdą głupotę w ich zachowaniu czy myśleniu.

Serial trafi na platformę Netflix 24 kwietnia 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA