REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Czekacie na 2. sezon serialu „Sex Education”? Są już pierwsze zdjęcia z planu

Jeśli tak jak my czekacie na 2. sezon serialu „Sex Education”, mamy dla was wieści dotyczące fabuły serii. Oraz kilka zdjęć z nadchodzących odcinków.

12.11.2019
9:53
sex education 2 sezon zdjęcia
REKLAMA
REKLAMA

Nie wiadomo jeszcze, na kiedy dokładnie zaplanowana jest premiera 2. sezonu „Sex Education” - serialu platformy Netflix, który, jak sama nazwa wskazuje, opowiada o perypetiach związanych z edukacją seksualną i dojrzewaniem. Premiera 1. sezonu brytyjskiej serii komediowej odbyła w styczniu 2019 roku. Mówi się, że nowe odcinki pojawią się na platformie na początku 2020 roku. W międzyczasie dostaliśmy od twórców nieco podpowiedzi i zdjęć.

Dla przypomnienia: głównym bohaterem „Sex Education” jest nastoletni Otis (Asa Butterfield), mieszkający z matką seksuolożką Jean (Gillian Anderson), który postanawia udzielać rad swoim rówieśnikom ze szkoły. W 2. sezonie sprawdzimy, jak rozwija się jego relacja z nową dziewczyną Olą (Patricia Allison) oraz jak wpłynie to na przyjaźń chłopaka z Maeve Wiley (Emma Mackey).

 class="wp-image-342851"

W międzyczasie w liceum, do którego uczęszczają dzieciaki wybuchnie epidemia chlamydii. Zapewne będzie to kolejne wyzwanie dla Otisa - edukatora seksualnego.

2. sezon ma także opowiedzieć dalsze losy reszty bohaterów, których bardzo polubiliśmy po 1 serii. Wśród nich świetny Eric (Ncuti Gatwa), który nabiera pewności siebie, Lily (Tanya Reynolds) poszukująca nowych przyjaźni czy Adam (Connor Swindells), który odkrywa swoje preferencje seksualne.

Jeśli chcecie przypomnieć sobie 1. sezon lub nadrobić przed premierą kolejnej odsłony, odcinki znajdziecie na platformie Netflix.

REKLAMA

Sex Education - zdjęcia z planu 2. sezonu:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA