REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

Dom serialowego Otisa i Jean z "Sex Education" wystawiony na sprzedaż. Jego cena powala

"Sex Education" doczekał się czterech sezonów. Na Netfliksie wciąż można oglądać najnowszą odsłonę serialu, tymczasem twórcy powoli żegnają się ze swoimi bohaterami oraz ich mieszkaniami. Lokum głównego bohatera, Otisa Milburna, zostało wystawiona na sprzedaż. Ile trzeba za nie zapłacić?

"Sex Education" dobiegło końca. Czwarty sezon, który zagościł we wrześniu na Netfliksie, jest już ostatnim. W serialu wiele kadrów mogliśmy zobaczyć z charakterystycznego, aczkolwiek przytulnego mieszkania Otisa i jego mamy, Jean Milburn. To tam rozgrywały się ważne dla serialowych bohaterów wydarzenia, pierwsze randki Otisa czy terapia Aimee.

Więcej o serialach Netfliksa przeczytasz na Spider's Web:

02.10.2023
17:34
Sex Education
REKLAMA

Dom Otisa i Jean z Sex Education wystawiony na sprzedaż

Twórcy, żegnając się z bohaterami, postanowili wystawić dom Milburnów na sprzedaż. A to nie byle jaki budynek. Dom głównego bohatera "Sex Education" wybudowany został w XVIII wieku. Zainspirowany został norweskim stylem. Nieruchomość, w której mieszkał Otis ze swoją mamą znajduje się w Symonds Yat w hrabstwie Herefordshire w Wielkiej Brytanii. Dodatkowo posiada widok na rzekę Wye.

Dom wystawiony został na sprzedaż za 1, 5 mln funtów; to niecałe 8 milionów złotych. Niegdyś budynek uchodził za domek rybacki. Później stał się lokalną atrakcją, oczywiście za sprawą "Sex Education". Dom posiada aż pięć sypialni i opisywany jest jako "wyjątkowa posiadłość ze wspaniałymi widokami", ale również z tarasami balkonowymi czy nową dobudową oranżerii.

REKLAMA

Chętnych na dom Oitisa i Jean z "Sex Education" nie zabraknie

James Toogood z agencji nieruchomości Knight Frank Bristol tak powiedział o kultowym domu z "Sex Education" w rozmowie z BBC: Fakt, że ta nieruchomość jest tak dobrze znana, tylko zwiększa atrakcyjność niezwykle rzadkiej okazji posiadania spektakularnego, historycznego domu. Z pewnością chętnych na dom serialowego Otisa i Jean nie będzie brakować.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA