REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Najlepszy serial o seksie wraca. 3. sezon „Sex Education” lada miesiąc na Netfliksie

„Sex Education” to jedna z moich ulubionych produkcji od serwisu Netflix. Dobra wiadomość brzmi: serial wraca z 3. sezonem już we wrześniu.

24.06.2021
16:44
sex education sezon 3 netflix
REKLAMA

Zaczęło się niepozornie, bo choć w obsadzie Gillian Anderson i Asa Butterfield, a głównym tematem jest seks, to serial nie wydawał się mieć potencjału na hit. Jednak już w połowie 1. serii okazało się, że produkcja Netfliksa ma wszystko to, czego potrzebuje dobry dojrzały serial. Jest tu więc świetna obsada aktorska, niezła stylizacja lokacji, strojów i przede wszystkim bardzo sprawnie napisany scenariusz.

W trakcie seansu największe wrażenie zrobiło na mnie, jak wielowymiarowo traktuje się tu seks. Nie jest to opowieść jedynie o emocjach związanych z dojrzewaniem, nie jest to też tylko i wyłącznie sekspozytywna opowiastka, która epatuje tym, co najłatwiej sprzedać. Bo na pierwszym planie jest edukacja i to ona najczęściej wyzwala to, co staje się tematem danego odcinka. Twórcy nie zapominają jednak również o warstwie emocjonalnej, pokazując przewrotnie, że to osoby, które najwięcej o zbliżeniach fizycznych wiedzą, wzorem szewca, co bez butów chodzi, mają największe trudności z zaangażowaniem się w związek.

Kolejny sezon „Sex Education” był jednak kwestią czasu. Dziś dowiedzieliśmy się, kiedy zadebiutuje.

REKLAMA

3. sezon „Sex Education” będzie dostępny w serwisie Netflix już od 17 września 2021.

REKLAMA
 class="wp-image-1743052"

Kolejna seria będzie liczyła 8 odcinków. W 3. Sezonie pojawią się nowi aktorzy. Jason Isaacs zagra Petera Groffa, starszego brata Pana Groffa, Dua Saleh wcieli się w niebinarną postać Cal, która uczy się w liceum Moordale, a Indra Ové zagra zastępczą mamę Elsie - Annę.

Bez dwóch zdań „Sex Education” jest jedną z najciekawszych propozycji o nastolatkach w serwisie Netflix. Ponadto 2. Seria pokazała, iż twórcy mają pomysł na swoich bohaterów, a także wiedzą, w którą stronę powinna zmierzać produkcja. Liczę na to, że kolejna odsłona będzie równie dobra, co jej poprzedniczki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA