REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Media

Świąteczna reklama Shopee może być hitem, przez który zatęsknisz za wiosną

Shopee, platforma do zakupów online, rozpoczęła przedświąteczną kampanię reklamową. Tym razem bohaterowie reklamy wyśpiewują o promocyjnej ofercie w rytm "Jingle Bells".

29.11.2022
13:44
Kampanii "12.12 Świąteczne Mega Okazje” towarzyszy świąteczna melodia “Jingle Bells”.
REKLAMA

Platforma Shopee rusza z nową kampanią sprzedażową "12.12 Świąteczne Mega Okazje". Organizowane w imieniny miesiąca kampanie od początku działalności Shopee pomagają użytkownikom korzystać z najlepszych ofert i oszczędzać podczas robienia zakupów. "12.12 Świąteczne Mega Okazje" jest kontynuacją tych działań, której towarzyszy świąteczna melodia  "Jingle Bells". 

REKLAMA

We wcześniejszych w reklamach platformy wykorzystywane były takie piosenki, jak.  "Kankan", "Kaczuszki", "Baby shark" czy "Miłość w Zakopanem" Sławomira

Od 29 listopada do 12 grudnia kupujący na platformie mogą skorzystać z darmowej dostawy na trzy pierwsze zamówienia, wykorzystać specjalny kupon na  Cashback w wysokości nawet 120 proc. w Monetach Shopee czy kupić choinkę w najniższych cenach. 

Nowi użytkownicy mogą wybrać dla siebie prezent powitalny, którym jest produkt w cenie 1 zł lub kupon o wartości 15 zł. Ponadto w konkretne dni w czasie kampanii kupujący mogą liczyć na najlepsze oferty z konkretnych kategorii produktowych.

Rekordowa sprzedaż podczas listopadowej kampanii Shopee

W minionych miesiącach Shopee wspierało Polaków w oszczędzaniu w obliczu stale rosnącej inflacji – wśród nich działający od dwóch miesięcy Koszyk Antyinflacyjny z podstawowymi, codziennymi produktami z Gwarancją Najniższej Ceny, 

Poprzednia kampania Shopee "11.11 Mega Wyprzedaż" była historycznie najlepszą. W ciągu jednego dnia liczba sprzedanych produktów na platformie wzrosła ponad 4,5 razy w porównaniu do pozostałych dni. Dzięki atrakcyjnym ofertom, kuponom zniżkowym i rabatom, kupujący w dniu finału kampanii zaoszczędzili łącznie ponad 7,5 mln zł! Tak duże zainteresowanie zakupami było odczuwalne także wśród sprzedawców – rekordzista zanotował 11 listopada sprzedaż na kwotę przekraczającą 100 tys. zł. 

Podczas kampanii kupujący mogli również po raz pierwszy w Polsce wziąć udział w "11.11 Mega Loterii", w której główną nagrodą był samochód. Każdy z użytkowników mógł uzyskać codziennie jeden los w loterii za darmo, a kolejne mógł zdobyć robiąc zakupy na platformie. Mega Loteria okazała się hitem wśród kupujących, którzy między 1 a 11 listopada zagrali ponad 840 tys. razy zdobywając tym samym losy biorące udział w losowaniu nagród głównych.  

REKLAMA

Shopee weszło do Polski we wrześniu 2021 roku. Był to dla firmy pochodzącej z Singapuru pierwszy europejski rynek. Impetu i tempa nabrało w ostatnią majówkę, gdy zalało polskie media reklamą z charakterystyczną piosenką "Shopee pi pi pi" mocno zapadającą w pamięć.

*Zdjęcie główne: screen Youtube.com/Shopee Polska

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA