REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Showmax oferuje rozgrzewkę przed Klerem. W serwisie znajdziecie pięć filmów Smarzowskiego

Już jutro będziemy mogli przekonać się, jak Wojtek Smarzowski poradził sobie z tematem przekłamań i zbrodni w kościele. A zanim wybierzecie się na Kler, możecie przypomnieć sobie któryś z wcześniejszych filmów reżysera. Showmax oferuje dostęp do pięciu tytułów filmowca.

27.09.2018
11:37
Wojtek Smarzowski Showmax
REKLAMA
REKLAMA

Niewygodne tematy, społeczne problemy, zło w każdym człowieku i przerażający realizm. To wizytówka jednego z najważniejszych polskich reżyserów ostatnich lat. Każdy jego film jest wielkim wydarzeniem medialnym i spotyka się z uznaniem widzów i krytyków.

Jutro Wojtek Smarzowski uderzy do kin z nową produkcją.

Kler już teraz wzbudza ogromne dyskusje i zapowiada się jako jeden z największych kinowych hitów roku. Świetne recenzje po premierze na festiwalu w Gdyni dodatkowo napawają optymizmem fanów twórczości reżysera. Wszyscy zastanawiają się, co nowego pokaże Smarzowski i czy Kler dorówna jego poprzednim dziełom.

Wojtek Smarzowski Showmax class="wp-image-205627"

A te można oglądać na platformie Showmax.

W katalogu serwisu znajdziemy oryginalna etiudę Ksiądz. Opowieść o duchownym, który uczestniczy w serii nieprzyjemnych zdarzeń położyła fundamenty pod powstanie Kleru. Abonenci mogą także cieszyć się Domem złym, gdzie Smarzowski przedstawił historię zbrodni na polskim odludziu oraz opartym na książce Jerzego Pilcha Pod Mocnym Aniołem.

REKLAMA

Teraz w bibliotece Showmaksa pojawiły się dwa kolejne tytuły. Użytkownicy serwisu mogą oglądać także Drogówkę, czyli produkcję o korupcji wśród stołecznej policji. Kolekcję Smarzowskiego uzupełnia Wesele, czyli kinowy debiut reżysera, w którym tytułowa impreza zmienia się w festiwal obnażania rodzinnych kłamstw.

Jeśli więc wybieracie się na Kler dopiero za kilka dni, to Showmax stwarza idealną okazję do wczucia się w podobny klimat.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA