REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Poznajcie ShowMax, nową platformę VoD dostępną w Polsce!

ShowMax dumnie wkracza do Polski, chce utrzeć nosa Netflixowi, Amazonowi czy HBO. Ale czy ma na to jakiekolwiek szanse? Wszystko, jak zawsze, rozchodzi się o jakość aplikacji a przede wszystkim oferty.

15.02.2017
10:20
ShowMax w Polsce już dostępny! Oto poważny konkurent dla Netfliksa
REKLAMA
REKLAMA

Platforma ShowMax wkracza dumnie do Polski. I z impetem, bo już teraz głośno piszą o niej media. Niekoniecznie z uwagi na ciekawą ofertę czy świetne aplikacje. Platforma pojawia się w atmosferze lekkiego skandalu, bowiem firmuje ją Patryk Vega swoim filmem Czerwony punkt z Ewanem McGregorem. Tabloidy już spekulują, że to dlatego odmówił współtworzenia z Dorotą Rabczewską nowego Pitbulla. Prawda zapewne leży gdzie indziej, ale to już mało kogo obchodzi.

Prawdę powiedziawszy, mało obchodzi również i nas, bowiem platforma ta ma przede wszystkim być dobra. A więc być atrakcyjna cenowo, oferować przyzwoite aplikacje klienckie i mieć fajne treści do konsumowania za wyżej wskazany abonament.

ShowMax w Polsce – ile to kosztuje?

Usługa oferuje 14 dni okresu próbnego, podczas którego mamy nieodpłatny dostęp do wszystkiego, co ShowMax ma w swoich zasobach. Jeżeli nam się to spodoba, to opłata za użytkowanie wynosi 19,90 złotych miesięcznie. W ramach abonamentu możemy z usługą powiązać pięć urządzeń, z czego z dwóch możemy korzystać równocześnie. Możliwe formy płatności to Mastercard, Visa, PayPal i możliwość dopisania opłaty do rachunku za telefon.

ShowMax w Polsce class="wp-image-79955"
ShowMax w Polsce oferuje wygodny panel do zarządzania kontem i płatnościami

ShowMax w Polsce – oferta

Wszystkie dostępne na ShowMax pozycje strumieniowane są w rozdzielczości 720p. Wszystkie obcojęzyczne produkcje dostępne są w wersji z napisami lub lektorem. Wśród tytułów, jakie znajdziemy, są prawdziwe perełki, takie jak seriale Dr. House, Dexter, The Affair, Billions, Incorporated, Fargo, Luther, Nurse Jackie, The Goodwife, War & Peace czy filmy World War Z,  Bogowie, O północy w Paryżu, Watchmen czy też Jak wytresować smoka. ShowMax będzie też proponował własne produkcje, takie jak Ucho Prezesa autorstwa Roberta Górskiego. Część z tych produkcji nie obejrzymy ani w Netfliksie, ani w HBO GO, tak samo jest z poszczególnymi sezonami niektórych produkcji, np. w Netfliksie zobaczymy na razie tylko dwa sezony The Affair, w platformie ShowMax dostępne są już trzy.

ShowMax w Polsce – jak korzystać?

ShowMax w Polsce class="wp-image-79956"
ShowMax w Polsce to przyzwoite aplikacje, które potrafią przenosić treści do trybu offline w pamięci urządzenia

ShowMax dostępny jest w wersji webowej. Oprócz tego oferuje aplikacje klienckie na systemy Android, iOS, tvOS, webOS i Tizen. Usługa jest zgodna z Chromecastem. Co bardzo ciekawe, w każdej z aplikacji możemy ustawić tryb offline. Możemy więc pobrać do pamięci urządzenia interesujące nas pozycje celem ich późniejszego obejrzenia (maksymalnie 25 tytułów).

ShowMax w Polsce – od kiedy?

REKLAMA

Od dziś. Usługa jest już dostępna w pełnej funkcjonalności.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA