REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Showtime wkracza do akcji, zobaczcie trailer nowych sezonów Masters of Sex i Ray Donovan

Nie ma co się łudzić, kwiecień i najbliższe miesiące należą do HBO i Gry o Tron, ale w wakacje... Showtime ruszy z kopyta. Amerykańska stacja szykuje dla widzów nowe sezony Masters of Sex i Ray Donovan i już teraz wypuszcza trailer, aby zaostrzyć apetyt fanów.

15.04.2014
9:37
Showtime wkracza do akcji, zobaczcie trailer nowych sezonów Masters of Sex i Ray Donovan
REKLAMA

REKLAMA

Obydwa seriale pojawią się w lipcu 2014, czyli miesiąc po zakończeniu Gry o Tron. Czy Showtime zawojuje wakacje? O ile o Ray Donovan się nie martwię (bo ten serial po prostu wymiata), to mam całkiem mieszane odczucia wobec Masters of Sex. Serial z Michaelem Sheenem jakoś w połowie sezonu zaczął mnie niemożebnie nudzić, pomimo tego, że  Masters of Sex porusza naprawdę ciekawe kwestie (rewolucji seksualnej).

REKLAMA

Niestety (albo stety) za wiele z traileru się nie dowiadujemy, a to co Showtime pokazuje w krótkich ujęciach w zasadzie można było przewidzieć. W obydwu serialach pojawiają się nowe postacie, w Masters of Sex będzie to sekretarka „mistrzów” (Betsy Brandt), a w Ray Donovan Hank Azaria, który wcieli się w postać śledczego, siedzącego na ogonie tytułowego bohatera – Raya Donovana.

Premiera drugiego sezonu Masters of Sex i Ray Donovan 13 lipca 2014.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA