REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. YouTube

Nowa ballada Sii. "Salted Wound" to kolejny utwór promujący "Pięćdziesiąt twarzy Greya"

Kilka tygodni temu o Sii, australijskiej piosenkarce i autorce tekstów, było głośno za sprawą teledysku do utworu Elastic Heart. Klip wydał się niektórym odbiorcom zbyt kontrowersyjny i artystka postanowiła za niego przeprosić. Nie minęło dużo czasu, a już mamy kolejną okazję, by Się chwalić lub krytykować - dorobek piosenkarki powiększył się właśnie o nową balladę, Salted Wound, która promuje film "Pięćdziesiąt twarzy Greya", będący adaptacją bestselleru E. L. James.

28.01.2015
14:02
Nowa ballada Sii. „Salted Wound” to kolejny utwór promujący „Pięćdziesiąt twarzy Greya”
REKLAMA
REKLAMA

Na razie utwór nie doczekał się teledysku, więc prawdopodobnie nie przebije popularnością nowego kawałka The Weeknd, również wchodzącego w skład ścieżki dźwiękowej do filmu Sam Taylor-Johnson. Ballada Sii jest przyjemna, choć niestety nieco nudna. Typowa pościelówka ma zapewne podkreślać charakter filmu i jego sensualność.

REKLAMA

Coś mi się wydaje, że wszyscy ci, którzy spodziewają się ostrego seksu na ekranie, będą musieli obejść się smakiem. Obraz "Pięćdziesiąt twarzy Greya", który swoją premierę będzie mieć 13 lutego 2015 roku, zapowiada się mdło. Panowie, już wam współczuję partnerek zaciągających was na sale kinowe. To nie będą najlepsze Walentynki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA