REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Twórcy Simpsonów zaplanowali ten epizod prawie 30 lat temu. 2019 rok przyniesie 666. odcinek serialu

Homer i cała reszta żółtoskórej ekipy szykuje dla nas coś specjalnego na Halloween 2019. Dlaczego jednak już ekscytować się tym co będzie za rok, skoro za pasem tegoroczne święto duchów? Za 12 miesięcy wyemitowany zostanie 666. odcinek serialu.

17.10.2018
21:59
simpsonowie halloween
REKLAMA
REKLAMA

Odcinki specjalne z okazji Halloween to już tradycja The Simpsons. Treehouse of Horror, bo taką noszą nazwę, przy każdej kolejnej edycji niosą za sobą wiele odniesień do seriali i filmów związanych z atmosferą 31 października. Ten z 2013 roku został wyreżyserowany przez Guillermo del Toro.

Jednak, jak już wspomnieliśmy, Treehouse of Horror w 2019 będzie wyjątkowe. Jak powiedział Al Jean, producent wykonawczy serialu:

Przyszłoroczne Treehouse of Horror XXX będzie jednocześnie 666. odcinkiem The Simpsons. Dokładnie tak, jak to sobie zaplanowaliśmy w 1989 roku.

Zapiszcie sobie tę datę w kalendarzu! Czekamy zatem na kolejny, już 31. sezon, tej kultowej animacji od Matta Groeninga.

Co Simpsonowie zaprezentują w to Halloween?

Tegoroczny odcinek specjalny zostanie wyemitowany w Stanach Zjednoczonych już w tę niedzielę (21 października) na kanale FOX o godzinie 20.00. Już wiemy, że będzie można się w nim dopatrzyć odniesień do Parku Jurajskiego, Inwazji porywaczy ciał czy nieco zapomnianych Trzech Oblicz Ewy z 1957. Pojawi się także nawiązanie do twórczości H.P. Lovecrafta, co zdradził Al Jean:

Cthulhu, przedwieczna istota z morza, stanie w szranki z Homerem w zawodach w jedzeniu. Zgadnijcie, kto wygra w tej konkurencji.

Simpsonom udało się osiągnąć status najdłużej nadawanego amerykańskiego animowanego serialu.

REKLAMA

Bohaterowie mieli też okazję trafić na kinowe ekrany za sprawą filmu z 2007 roku - The Simpsons Movie. O popularności produkcji świadczy też fakt, że wiele sław zdecydowało się na gościnny udział w poszczególnych odcinkach użyczając swojego głosu lub też wizerunku. Przez plan przewinęły się setki gwiazd, wśród nich znaleźli się m.in. Michael Jackson, Steven Hawking.

W Polsce Simpsonów można oglądać co sobotę na stacji FOX Comedy o godzinie 20.00.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA