REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Twórcy „Domu z papieru” wracają z nowym serialem. Premiera już w marcu

„Sky Rojo” to nowy serial twórców „Domu z papieru” i znając miłość widzów do tej produkcji, zapowiada się kolejny hit Netfliksa.

19.01.2021
18:35
sky rojo dom z papieru
REKLAMA
REKLAMA

Alex Pina i Esther Martinez Lobato dali Netfliksowi „Dom z papieru” i to dwa razy (a nawet trzy, jeśli weźmiemy pod uwagę, że powstaje koreańska wersja serialu). Serial szybko okazał się hitem, gdy czerwony serwis VOD zakupił licencję, namówił twórców do nakręcenia kolejnych sezonów tej opowieści. Choć sam nie jestem zadowolony z tego, jak potoczyły się losy ekscentrycznych włamywaczy, to rozumiem, że jestem w mniejszości. Nie dziwi mnie też, że dwoje twórców dostało zielone światło na kolejny projekt.

„Sky Rojo” opowiada losy trzech bohaterek: Coral (w tej roli Verónica Sánchez), Wendy (zagra jąLali Espósito) i Gina (grana przez Yany Prado). Wspólnie wyruszają one w długą i szaloną podróż, aby odzyskać wolność. Wcześniej pracowały w klubie nocnym Las Novias Club. Ich tropem podążają, a jakże, mężczyźni, którzy chcą zmusić je do powrotu do dawnego życia. Wśród nich jest ich dawny stręczyciel Romero (Asier Etxeandia). W serialu zobaczymy także Asiera Etxeandia, którego możecie pamiętać choćby z serialu „Sense8” czy ostatniej nowości HBO „30 srebrników”.

Premiera „Sky Rojo” będzie miała miejsce już 19 marca.

REKLAMA

Zwiastun zapowiada dziką i kolorową zabawę, pełną ostrego humoru i rozrywki zarezerwowanej tylko dla widzów dorosłych. Miejmy nadzieję, że nowy temat i nowy serial dadzą twórcą szansę, aby opowiedzieć świeżą i ekscytującą historię

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA