REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Ile będzie trwał film „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”? Obraz może być bardzo długi

Pojawiły się plotki sugerujące, ile może trwać film „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Możliwe, że to będzie najdłuższy obraz w historii tej marki. 

16.10.2019
14:02
Gwiezdne wojny skywalker odrodzenie
REKLAMA
REKLAMA

Kto nie czeka na „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”? No dobra, wiem, że są tacy, którzy obrazili się na Disneya, Lucasa i pewnie na innych fanów, którym podoba się ta marka pod pluszową ręką Myszki Miki. Tymczasem jednak, odstawiając malkontentów na bok, pojawiają się nowe przecieki dotyczące nadchodzącego filmu z tego uniwersum.

Na Reddicie opublikowano zdjęcie sugerujące, że film „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” będzie trwał 155 minut.


Fotografia jest rzekomo zdjęciem tabeli prezentującej godziny premierowych pokazów filmu w kinach. Ale nad nimi możemy zobaczyć, że podany został również czas trwania filmu. Oznaczałoby to, iż na nowe „Gwiezdne wojny” musimy wygospodarować ponad dwie i pół godziny wolnego czasu. Pamiętajmy oczywiście, że źródło jest anonimowe i nie do końca pewne. Ponadto serwis ScreenRant sugeruje, że podana wartość może być przewidywaniami samych kin, które już przygotowują się do premiery.

Wcześniejsze spekulacje, co do długości filmu, mówiły, że może on trwać 135 minut. Bazowały one na wypowiedzi Dona Williamsa, który powiedział, iż jego brat, John Williams, napisał 135 minut muzyki do nadchodzącego obrazu. I trzeba przyznać, że chociaż długość filmu wydawałaby się logiczna, to trudno taką informację wziąć za pewnik.

Ile trwają dotychczasowe filmy z serii „Gwiezdne wojny”?

Obejrzenie „Przebudzenia mocy” to 138 minut, z kolei „Ostatni Jedi” trwa 152 minuty, a więc rewelacja z Reddita nie brzmi wcale tak nieprawdopodobnie. Gdyby okazała się ona prawdziwa, to wspominany „Ostatni Jedi” nie byłby już najdłuższym filmem w odległej Galaktyce w historii. Wcześniej 2. część nowej trylogii wyprzedziła „Atak klonów”, który trwa 142 minuty.

REKLAMA

Premiera filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” już 19 grudnia tego roku.

Jeśli prawdą jest, że kina już szykują się do tej premiery, to pewnie lada tydzień ruszy przedsprzedaż biletów. Czekamy cierpliwie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA