REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Najbardziej pokręcony polski serial wjechał na HBO GO. Zobaczcie Ślepnąc od świateł

Ślepnąc od świateł to nowość od HBO, która dzisiaj ma swoją premierę. Serial na podstawie powieści Jakuba Żulczyka obejrzymy o 22:00 na HBO, a już teraz w HBO GO.

27.10.2018
11:00
ślepnąc od świateł gdzie obejrzeć
REKLAMA
REKLAMA

Krzysztof Skonieczny, reżyser i współautor scenariusza, oraz Jakub Żulczyk, który również odpowiada za scenariusz serialu, stworzyli dzieło totalne. Ślepnąc od świateł to mięsista, dosadna i mocna opowieść o kilku dniach z życia dilera kokainy. Kuba, bo tak nazywa się główny bohater, w którego wciela się debiutujący na ekranie Kamil Nożyński, zaopatruje w dragi najważniejsze nazwiska w stolicy. Mężczyzna jest perfekcjonistą i outsiderem, dba o swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swoich klientów.

Choć jego życie jest dostatnie i poukładane, czegoś mu w nim brakuje. Postanawia odpocząć i wyjechać do Buenos Aires. Kupuje dwa bilety w jedną stronę.

Pech chce, że akurat w tym przedświątecznym okresie z więzienia wychodzi Dario, gangster, który niegdyś trząsł Warszawą. Przestępca na swojej drodze spotka Kubę. Wynik tej konfrontacji, z początku niewinnej, może być opłakany w skutkach.

Ślepnąc od świateł to wielowarstwowa opowieść, w której obserwujemy nocne życie miasta. Poznajemy gangsterów, dilerów, celebrytów, polityków, klubowiczów i zmęczone życiem panie domu. Wszystko dzieje się gdzieś na granicy jawy i snu. Z jednej strony serial jest mocno realistyczny, z drugiej strony melancholia, w którą popada Kuba, nadaje całości nieco oniryczny klimat.

REKLAMA

To serial, który trzeba obejrzeć, bo rozkłada na łopatki. Obrazy, muzyka, fabuła, bohaterowie - wszystko w nim jest dopięte na ostatni guzik. Język, którym posługują się postaci jest żywy, aktualny. Ślepnąc od świateł wciąga, zaskakuje, bawi i przeraża. To prawdziwe wydarzenie na polskim rynku serialowym.

Premiera 1. odcinka Ślepnąc od świateł już dziś o 22:00 na antenie HBO. Cały serial jest dostępny już teraz w HBO GO. Składa się na niego 8 odcinków.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA