REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Teledysk Pioruna ze Ślepnąc od świateł w pełnej wersji. Jest sztywniutko!

To jak ziomeczki, jest sztywniutko? No to mordeczki, jeżeli podobał wam się fragment klipu Pioruna ze Ślepnąc od świateł, to jest okazja do obejrzenia pełnej wersji. Swój chłop, prawilniak, dobrze nawija. Obczajcie.

08.11.2018
20:44
ślepnąc od świateł piorun
REKLAMA
REKLAMA

Rezygnując już z podwórkowej mowy… Każdy, kto oglądał ostatnie serialowe dokonanie polskiego oddziału HBO, z pewnością pamięta drugi odcinek, w którym to Kuba udaje się z towarem na plan teledysku wschodzącej gwiazdy ulicznego rapu. W Ślepnąc od świateł został zaprezentowany tylko fragment, choć obszerny, klipu serialowego Pioruna do numeru Od braci dla braci.

Ma on jednak dalszy ciąg. Już w pełnej wersji teledysk jest dostępny poniżej:

Jako Piorun wystąpił Krzysztof Skonieczny, reżyser Ślepnąc od świateł.

Sama postać rapera, choć była obecna w książce Jakuba Żulczyka, na której bazuje serial, to nie była tak rozbudowana. Skonieczny rozwijając ją w scenariuszu od początku widział siebie w tej roli. Piorun stanowi ucieleśnienie wszelkich stereotypów dotyczących polskich ulicznych raperów. Reżyser i odtwórca tej roli traktuje jednak tę kreację nie jako kpinę, zaś jako hołd złożony rodzimemu hip-hopowi.

Krzysztof Skonieczny jest zresztą związany ze sceną uprawiającą ten gatunek muzyczny nie od dziś. To właśnie on stał za kamerą teledysków takich artystów, jak donGURALesko (Mogliśmy wszystko, Niesiemy dla was bombę) czy Jamal (Defto). Ponadto Skonieczny reżyserował teledyski dla wielu innych artystów polskiej sceny muzycznej, w tym dla Myslovitz, Katarzyny Nosowskiej, Brodki czy grupy Pogodno.

Ślepnąc od świateł zadebiutował na HBO GO 27 października.

REKLAMA

Historia na ekranie przedstawia siedem dni z życia kokainowego dilera, którego idealnie poukładane życie zaczyna zmieniać się w chaos, a on sam staje w obliczu konieczności dokonania najważniejszych życiowych wyborów i zderzenia się z prawdą o sobie. W główną rolę wcielił się Kamil Nożyński, a na ekranie pojawiają się także Jan Frycz, Robert Więckiewicz, Janusz Chabior, Cezary Pazura, Eryk Lubos, Marta Malikowska i Marzena Pokrzywińska.

Jeżeli nie widzieliście jeszcze Ślepnąc od świateł, to koniecznie to nadróbcie. Cały serial jest dostępny na HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA