REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Seriale /
  4. Dzieje się

Serial "Ślepnąc od świateł" niebawem pojawi się w telewizji. Gdzie go obejrzeć?

Produkcję HBO "Ślepnąc od świateł" na podstawie powieści Jakuba Żulczyka do tej pory można było oglądać w serwisie HBO Max i Player, jednak lada chwila odcinki kultowego serialu zostaną wyemitowane na antenie TVN7. Sprawdź, kiedy pojawią się w telewizji.

17.03.2023
10:56
slepnac od swiatel na tvn7
REKLAMA

TVN, znany ze swoich oryginalnych produkcji Player Original, jak "Chyłka", "Skazana" czy "Szadź", postanowił przenieść kultowy serial na podstawie powieści Jakuba Żulczyka z VOD na ekrany telewizorów. "Ślepnąc od świateł" to opowieść o dilerze Kubie, którego poukładne życie w ciągu siedmiu dni zaczyna zmieniać się w chaos. Akcja serialu rozgrywa się w okolicach Bożego Narodzenia, co oznacza, że do Kuby odezwą się klienci - gwiazdy, politycy i celebryci - z prośbą o wszelkiego rodzaju używki na imprezy firmowe. Młody diler, zmęczony swoim życiem, postanawia uciec do Argentyny. Okazuje się, że Warszawa tak łatwo jednak nie da mu odejść, szczególnie, że z więzienia wychodzi starej daty ganster - "Dario".

REKLAMA

W roli Kuby wystąpił Kamil Nożyński, natomiast w "Dario" wcielił się Jan Frycz. W pozostałych rolach m.in. Robert Więckiewicz, Janusz Chabior, Marta Malikowska i Cezary Pazura.

"Ślepnąc od świateł" - kiedy pojawi się w TVN7?

REKLAMA

Emisja serialu "Ślepnąc od świateł" rozpocznie się 5 kwietnia po godzinie 23:00 na antenie TVN7. Produkcję można obejrzeć również na HBO Max oraz Player.

Zwiastun serialu "Ślepnąc od świateł" (2018)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA