REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zdjęcia do filmu o Hanie Solo nareszcie się zakończyły. Poznaliśmy nawet tytuł spin-offa

Ten film ledwo co powstał. Przetrwał wiele dokrętek, a nawet zmianę składu reżyserskiego. W końcu jednak zakończono zdjęcia do opowieści o młodym Hanie Solo. A tytuł… jest pisany w tym samym szablonie, co poprzedniego spin-offa.

17.10.2017
21:00
Han Solo
REKLAMA
REKLAMA

Od czasu pierwszych zapowiedzi nowego filmu z uniwersum Gwiezdnych wojen minęło bardzo dużo czasu. Na dodatek dość niespokojnego, bowiem produkcja tego dzieła była kilkukrotnie wydłużana, a jego forma zmieniała się podczas produkcji. Doszło nawet do tego, że Lucasfilm wpadł w tak duży konflikt z reżyserami dzieła, że postanowił ich zwolnić i zaprosić do współpracy słynnego Rona Howarda.

Dziś wiemy, że filmowi nic już nie grozi. Nie wiemy nic o samej produkcji, ani jej scenariuszu, nie powstały też żadne materiały promocyjne, nie licząc wrzutek z planu publikowanych na portalach społecznościowych. Film ten trafia właśnie do postprodukcji, a nazywać się będzie…

Solo. Gwiezdne wojny – historie

No dobrze, popuściliśmy nieco wodzy fantazji, bo na razie poznaliśmy wyłącznie angielski tytuł, a więc Solo: A Star Wars Story. Widać jednak, że spin-offy sagi Gwiezdnych wojen mają tytuły tworzone według jednego szablonu. Więc skoro Rouge One: A Star Wars Story zostało przetłumaczone na Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, to zakładam z dużą dozą prawdopodobieństwa, że polski tytuł produkcji o Hanie Solo będzie brzmiał właśnie: Solo. Gwiezdne wojny - historie.

Podobnie zresztą wykreowany został logotyp filmu. Zobaczcie sami:

Solo. Gwiezdne wojny - historie class="wp-image-102781"
Solo. Gwiezdne wojny - historie

Uważacie, że jest to mało kreatywne? No... to macie rację.

Na szczęście to nie tytuł jest w filmie najważniejszy, a na siłę szukając szklanki do połowy pełnej trzeba pochwalić Lucasfilm za brak jakichkolwiek spoilerów, które mógłby tytuł sugerować. Co wiemy o samym filmie? Niestety lub na szczęście, bardzo mało.

Wiemy, że film przedstawi losy Solo, gdy ten miał 18-24 lata. Poznamy historię rozpoczęcia przyjaźni tytułowego przemytnika i Chewbaki oraz dowiemy się, jak to było dokładnie z tym wygraniem w karty Sokoła Milenium od Landa Calrissiana.

Niestety, to na razie tyle, jeśli chodzi o jakiekolwiek informacje na temat filmu. Pierwsze materiały promocyjne mają się pojawić dopiero w przyszłym roku. Zapewne z uwagi na fakt, że do kin niedługo trafi Ostatni Jedi i Lucasfilm nie chce mieszać ludziom w głowach. Czekamy więc niecierpliwie na pierwszą zajawkę. I zwiastun zajawki. I zwiastun zwiastuna zwiastuna.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA