REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

Polski thriller "Sortownia" zmierza do VOD. Kiedy premiera serialu?

To będzie jeden z hitów tego roku. Już niebawem zadebiutuje nowa polska produkcja o lekarzu z Andrzejem Chyrą w roli głównej, który na własną rękę postanawia wymierzać sprawiedliwość, decydując, kto będzie mógł dalej żyć. Serial będzie miał swoją premierę w serwisach Canal+ i Polsat Box Go.

25.05.2023
14:22
Polski thriller "Sortownia" zmierza do VOD. Kiedy premiera serialu?
REKLAMA

"Sortownia" to nowy serial, który niebawem zagości na naszych ekranach. Andrzej Chyra wcieli się w nim w rolę Jacka Wolińskiego, lekarza, który postanawia wymierzać sprawiedliwość na własną rękę, wierząc, że zło czyni w imię dobra. Kontrowersyjne działania Jacka dają mu poczucie odzyskania utraconego sensu życia oraz przekonanie, że dzięki temu czyni świat lepszym.

REKLAMA
Zwiastun serialu "Sortownia" (2023)

Jacek, który balansuje między czyimś życiem a śmiercią, nie zawsze bezwarunkowo ratuje człowieka. W uzasadnionych przypadkach postanawia nawet odbierać je pacjentom warszawskiego SOR-u, gdzie oczekujący, w zależności od ich stanu zdrowia, "sortowani" są kolorami. Ci z kolorem zielonym mogą jeszcze zostać w poczekalni, z żółtym będą czekać krócej, natomiast z ci oznaczeni kolorem czerwonym muszą uzyskać natychmiastową pomoc. "Sortownia": kiedy premiera serialu?

"Sortownia": kiedy premiera serialu?

REKLAMA

Pierwsze dwa odcinki serialu "Sortownia" w reżyserii Anny Kazejak, gdzie obok Andrzeja Chyry wystąpią m.in. Ilona Ostrowska, Izabela Dąbrowska, Artur Barciś, Mariusz Bonaszewski i Marcin Czarnik, zadebiutują już 16 czerwca w serwisach Polsat Box Go i Canal+ online.

Zwiastun serialu "Sortownia" (2023)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA