REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Tworzyli wybuchowy związek. Chyra i Cielecka nie pierwszy raz spotykają się na filmowym planie

Andrzej Chyra i Magdalena Cielecka przed laty tworzyli jedną z najpiękniejszych aktorskich par. Mimo że od lat nie są już razem i układają sobie życie u boku innych partnerów, wciąż wspierają się i razem pojawiają się na ekranie. W najnowszej produkcji Netfliksa "Dziewczyna i kosmonauta" sami zainteresowani zagrali parę. Romans science fiction to jeden z wielu projektów, w którym byli zakochani wzięli udział.

18.02.2023
15:00
Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra
REKLAMA

Gdy się poznali, byli w innych związkach. Magdalena Cielecka spotykała się z reżyserem teatralnym, Grzegorzem Jarzyną, z kolei Andrzej Chyra był w związku małżeńskim z Martą Kownacką, reżyserką obsady. Mało tego, to właśnie ona zapoznała ze sobą Andrzeja i Magdę na jednym z przyjęć, gdzie szybko wpadli sobie w oko. Tworzyli związek przez pięć lat, a ich relacja choć piękna, była bardzo burzliwa. Rozstawali się, po czym ponownie się schodzili ze sobą. Ostatecznie rozstali się w 2008 roku. Plotkowano, że aktor uganiał się za innymi kobietami, co ostatecznie doprowadziło do końca ich związku.

REKLAMA

Wspierają się, grają razem w filmie i teatrze. Chyra i Cielecka rozstali się, lecz ciągle na siebie wpadają.

Mimo że od lat nie są już razem, Chyra i Cielecka wspierają się, czego przykładem są ich wypowiedzi w wywiadach czy mediach społecznościowych. Gdy dziennikarze pytają samych zainteresowanych o przeszłość, ci wypowiadają się o niej z szacunkiem, bez ranienia drugiej strony. Zarówno Cielecka, jak i Chyra układają sobie życie u boku innych partnerów. Magdalena Cielecka od kilku lat spotyka się ze sporo młodszym od siebie aktorem Bartoszem Gelnerem, z kolei Andrzej Chyra jest w związku z Pauliną Jaroszewicz, asystentką kierownika produkcji. Para kilka lat temu doczekała się synka - Tadeusza.

Cielecka i Chyra to też przykład aktorów, których losy splotły się gęsto w zawodowym życiu. Jeszcze zanim zostali parą, występowali wspólnie w warszawskim Teatrze Rozmaitości. Później, będą już razem, zagrali w głośnym filmie "Samotność w sieci", natomiast w 2016 roku spotkali się na planie filmu "Zjednoczone Stany Miłości" Tomasza Wasilewskiego. W filmie zagrali kochanków. I choć przecież od lat nie byli już razem, musieli poradzić sobie z aktorskim zdaniem, w końcu sceny miłosne dla nikogo nie są łatwe. Ale przecież Andrzej i Magdalena są profesjonalistami.

Nasz zawód polega na tym, że sprzedajemy własne emocje. Z osobistego punkt widzenia mój związek z Andrzejem zakończył się. Wypaliły się emocje i oboje mamy nowe życie. Został układ zawodowy i zaufanie dwojga profesjonalistów - mówiła aktorka w jednym z wywiadów.

Zarówno Chyra, jak i Cielecka są też w jednym teatralnym zespole - Nowym Teatrze w Warszawie, gdzie większość przedstawień reżyserowana jest przez Krzysztofa Warlikowskiego. Byłych zakochanych można było oglądać razem na scenie warszawskiego Nowego Teatru w takich przedstawieniach, jak m.in. "Odyseja. Historia Hollywoodu", "Wyjeżdżamy" oraz "(A)pollonii". W jednym z wywiadów aktorka tłumaczyła, że wszyscy razem tworzą zgrany zespół i wspierają się w różnych, czasem trudnych momentach.

Ponowne spotkanie na planie w serialu Netfliksa "Dziewczyna i kosmonauta"

Teraz Cielecka i Chyra ponownie spotkali się na planie, tym razem dla serialu Netfliksa - "Dziewczyna i kosmonauta", w którym zagrali... parę.

REKLAMA

Choć zdania co do najnowszego romansu science fiction Netfliksa są podzielone, dla Cieleckiej i Chyry udział w serialu był okazją do ponownego spotkania się na zdjęciowym planie. Z pewnością łatwiej im było wcielić się w rozedrganych kochanków, tym bardziej, że jak deklarują, mimo że nie są razem, to przyjaźnią się ze sobą.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA