REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Jeszcze w tym miesiącu ukaże się oficjalny soundtrack "Stranger Things"

"Stranger Things" to bez wątpienia najpopularniejszy nowy serial Netfliksa i jedna z najgorętszych pozycji tych wakacji. Jeszcze w sierpniu będziemy mieli okazję posłuchać sobie jego zanurzonej w klimacie lat 80. ścieżki dźwiękowej.

11.08.2016
12:16
Jeszcze w tym miesiącu ukaże się soundtrack "Stranger Things"
REKLAMA
REKLAMA

Nietrudno się dziwić, że widzowie pokochali "Stranger Things". To swoiste the best of lata 80. Mikstura filmów Spielbera i książek Stephena Kinga, pełna odniesień do popkultury i, co wydaje się oczywiste, okraszona syntezatorową muzyką przywołującą nostalgię za latami 80. Za ów soundtrack odpowiada grupa SURVIVE, grająca synthwave, czyli muzykę w pełni oddającą charakterystyczne, syntezatorowe brzmienie lat 80.

Okazuje się, że twórcy serialu byli ich fanami jeszcze przed tym jak "Stranger Things" ujrzało światło dzienne i użyli oni muzyki SURVIVE jeszcze w trakcie prezentacji pomysłu na serial włodarzom Netfliksa.

REKLAMA

A teraz, na fali popularności serialu oraz rosnącego zainteresowania grupą SURVIVE, czeka nas premiera ścieżki dźwiękowej "Stranger Things", która w dodatku podzielona będzie na dwie części. Cyfrowa premiera cześci pierwszej już jutro, 12 sierpnia, natomiast 19 sierpnia pojawi się część druga. W wersji fizycznej soundtrack będzie mieć premiery kolejno 16 i 23 września.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA