REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Człowiek Pająk i Mysterio toczą walkę w Europie. Zobacz zwiastun „Spider-Man: Daleko od domu”

Peter Parker jest daleko od domu, bo na szkolnej wycieczce po Europie. To nie będzie jednak sielanka, bo obowiązki Spider-Mana wzywają.

15.01.2019
16:11
spider man daleko od domu zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Rok 2019 przyniesie dwa filmy z Tomem Hollandem jako Człowiekiem Pająkiem. Będzie to „Avengers: Endgame”, a także zapowiedziany na 5 lipca „Spider-Man: Daleko od domu”. Sony Pictures i Marvel Studios udostępnili właśnie pierwszy trailer wyczekiwanej superbohaterskiej produkcji.

Wygląda na to, że możemy liczyć na wszystko to, za co pokochaliśmy „Spider-Man: Homecoming”. Peter Parker nie zatracił swojego humoru, a scenarzyści poutykali w filmie sporo komizmu. To zresztą dzieło tego samego reżysera, którym jest Jon Watts.

„Spider-Man: Daleko od domu” - zwiastun filmu:

Na ekranie ponownie Tom Holland, powróci też sporo znanych postaci z Marvel Cinematic Universe. Zendaya znów zagra MJ, a Marisa Tomei powtórnie wcieli się w ciocię May. Spider-Man pozna się również z Nicholasem Furym, portretowanym przez Samuela L. Jacksona oraz Marią Hill (Cobie Smulders). Nową postacią będzie Mysterio grany przez Jake’a Gyllenhaala, który jednak wbrew przewidywaniom będzie stał po tej samej stronie, co Człowiek Pająk.

Tom Holland zdradził też, że przeciwnikami bohatera będą zbiry nazywane The Elementals. W komiksach byli to złoczyńcy nazywający się Hellfire, Hydron, Magnum i Zephyr, którzy władali siłami natury – odpowiednio ogniem, wodą, ziemią i wiatrem.

REKLAMA

W jakim czasie została umiejscowiona akcja filmu „Spider-Man: Daleko od domu”? Tego nie wiadomo. W „Avengers: Wojna bez granic” Peter Parker stał się ofiarą Thanosa i zniknął z powierzchni ziemi. W powyższym zwiastunie ma się za to bardzo dobrze. Odpowiedź na pytanie z pewnością przyniesie „Avengers: Endgame”, które wejdzie do kin przed drugim solowym filmie o Człowieku Pająku.

„Spider-Man: Daleko od domu” pojawi się w polskich kinach 5 lipca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA