REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zaskakujący trailer Spider-Man: Far From Home. Mysterio będzie zupełnie inny niż w komiksach

Nadal czekamy na trailer „Spider-Man: Far From Home”, ale w sieci pojawiły się pierwsze opinie na jego temat po niepublicznej projekcji. Marvel po raz kolejny zmienia charakter jednej z ważnych postaci.

10.12.2018
17:57
spider-man: far from home
REKLAMA
REKLAMA

Marvel pracuje obecnie nad trzema filmami wchodzącymi w skład MCU, które zadebiutują w 2019 roku. Zwiastuny pierwszych dwóch z nich - „Kapitan Marvel” i „Avengers: Endgame” - zostały już pokazane szerszej publiczności.

Czekamy teraz na trailer „Spider-Man: Far From Home”, czyli drugiego filmu przygotowanego we współpracy z Sony i poświęconemu Peterowi Parkerowi. Głównego bohatera ponownie zagra Tom Holland.

Nieliczni wybrańcy mieli już okazję zobaczyć trailer „Spider-Man: Far From Home” i podzielili się wrażeniami.

Projekcja zwiastuna odbyła się w weekend podczas imprezy Brazil’s Comic Con Experience (CCXP). Materiał nadal nie trafił do sieci, ale wypowiedzi osób, które go widziały - i owszem. Opublikowano w dodatku fragment panelu dyskusyjnego, który omawiał szczegóły dotyczące nowego filmu.

Największą niespodzianką jest to, że Mysterio, w którego wcieli się Jake Gyllenhaal, nie będzie złoczyńcą. Odtwórca tej postaci zdradził, że chociaż w komiksach jest to łotr, który dawał się Spider-Manowi mocno we znaki, w filmie jego postać będzie współpracownikiem Petera.

Parker stanie się bowiem… agentem T.A.R.C.Z.Y.

Główny bohater na początku „Spider-Man: Far From Home” postanowi wybrać się na szkolną wycieczkę do Europy, zostawiając kostium człowieka-pająka w Nowym Jorku. Po przybyciu na miejsce odwiedza go jednak sam Nick Fury, który ma dla Petera ważną misję.

Tom Holland zdradził też, że przeciwnikami bohatera będą zbiry nazywane The Elementals. W komiksach byli to złoczyńcy nazywający się Hellfire, Hydron, Magnum i Zephyr, którzy władali siłami natury - odpowiednio ogniem, wodą, ziemią i wiatrem.

W trailerze pojawia się jeden z nich, nazywany w filmie Hydro-Manem.

To właśnie z nim będzie walczył Spider-Man oraz Mysterio, który również współpracuje z T.A.R.C.Z.Ą. Pojawią się też nowe stroje człowieka-pająka. Peter w końcu ten, którego używa na co dzień, zostawił w domu.

REKLAMA

W ramach ciekawostki warto dodać, że ciocia May - która już wie o tym, że Peter jest Spider-Manem - związała się romantycznie z… Happy Hoganem, pracownikiem Tony’ego Starka. Peter z kolei, podczas zwiedzania Wenecji, zaczyna kręcić z Michelle (MJ).

Trailer nie zdradza natomiast, w jaki sposób Peter Parker wróci do żywych po uśmierceniu go przez Thanosa w „Avengers: Wojna bez granic”. Twórcy w żaden sposób nie odnoszą się do fabuły „Avengers: Endgame”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA