REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Spider-Man: Homecoming" - jest już zwiastun. A nawet dwa

Za nami premiera pierwszego pełnego zwiastuna "Spider-Man: Homecoming", który - dość nieoczekiwanie - ukazał się od razu w dwóch wersjach. 

09.12.2016
9:32
Spider-Man: Homecoming - jest już zwiastun. A nawet dwa
REKLAMA
REKLAMA

To, że zwiastun "Spider-Man: Homecoming" zostanie udostępniony w nocy z 8 na 9 grudnia nie było dla nikogo zaskoczeniem, bowiem wydarzenie to poprzedziły liczne zapowiedzi. Ale tego, że równocześnie upublicznione zostaną aż dwie jego wersje, chyba nikt się nie spodziewał. Pierwsza skierowana jest na rynek amerykański, zaś drugi wariant oznaczony jest jako międzynarodowy.

Różnice między nimi, jeśli chodzi o pokazane sceny, są nieznaczne, zupełnie inny jest natomiast montaż i podkład muzyczny.

Wersja międzynarodowa nieco bardziej przypadła mi do gustu, choć skłamałbym pisząc, że którakolwiek z nich mnie ujęła.

REKLAMA

CGI wygląda momentami naprawdę kiepsko, sceny walk nieco slapstickowo, a humor nie porywa. Nie przesądzam jednak - wciąż jestem ciekaw, jak wypadnie "Spider-Man: Homecoming" w kinie.

Fabuła filmu będzie koncentrować się na starci Człowieka Pająka ze złoczyńcą znanym jako Vulture, wiele miejsca zostanie ponadto poświęcone próbom pogodzenia superbohaterskiej działalności ze zwykłym życiem nastolatka. W obsadzie są między innymi Tom Holland, Robert Downey Jr., Michael Keaton i Marisa Tomei. Polska premiera "Spider-Man: Homecoming" zaplanowana jest na 14 lipca 2017 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA