REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Animowany Człowiek-Pająk w kilku wcieleniach. Spider-Man Uniwersum - zwiastun

Człowiek-Pająk powróci na ekrany jeszcze w tym roku. Tym razem superbohater doczeka się filmu animowanego. W sieci pojawił się zwiastun produkcji Spider-Man Uniwersum.

07.06.2018
9:31
Spider-Man Uniwersum
REKLAMA
REKLAMA

Spider-Man doczekał się już trzech kinowych wersji. W trylogii Sama Raimiego w bohatera wcielał się Tobey Maguire. W obu częściach Niesamowitego Spider-Mana postać zagrał Andrew Garfield. Z kolei w MCU Człowieka-Pająka gra Tom Holland. Ten ostatni powróci w przyszłym roku w sequelu Spider-Man: Homecoming. Jednak superbohater pojawi się na ekranach jeszcze w tym roku.

W sieci pojawił się zwiastun filmu Spider-Man Uniwersum.

Tym razem Columbia Pictures, do spółki z Sony i Marvelem, przygotowuje animowaną wersję przygód. Nastąpi także zmiana na stanowisku głównego bohatera. Centralną postacią będzie Miles Morales, wprowadzony w Ultimate Universe, znanym jako Ziemia-1610. Morales przejął schedę po śmierci Parkera.

Spider-Man Uniwersum class="wp-image-170713"

Nie oznacza to jednak, że w filmie nie zobaczymy Petera. Miles to chłopak z Brooklynu, mocno zafascynowany Spider-Manem. Pewnego dnia superbohater ratuje dzieciaka, a następnie decyduje się szkolić go na swojego następcę. Jakby tego było mało, w Spider-Man Uniwersum pojawi się także Gwendolyne Stacy, czyli Spider-Gwen z Ziemi-65. Na tym nie koniec, bo zwiastun obiecuje zdradzić tożsamość kolejnych bohaterów na tegorocznym Comic-Conie. Nie zabraknie także kilku antagonistów, jak choćby Goblina, Prowlera czy Kingpina.

Muszę przyznać, że zwiastun wygląda świetnie. Całość nie przypomina typowej animacji o superbohaterach. Film wygląda raczej jak wprawiony w ruch komiks.

Spider-Man Uniwersum – obsada

REKLAMA

Głosu Milesowi Moralesowi użyczy Shameik Moore, znany z serialu The Get Down. Do roli Petera Parkera obsadzono Jake’a Johnsona (Jess i chłopaki), a Spider-Gwen Hailee Steinfeld (Pitch Perfect). Ponadto w ekipie znaleźli się Liev Schreiber (Ray Donovan) jako Kinpgin, Mahershala Ali (Moonlight) jako Aaron Davis czy Lily Tomlin (Grace i Frankie) jako ciotka May. Producentami filmu jest duet Phil Lord i Chris Miller (LEGO Przygoda), a za reżyserię odpowiadają Bob Persichetti, Peter Ramsey i Rodney Rothman.

Amerykańską premierę filmu zaplanowano na 14 grudnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA