REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Peter Parker wylądował właśnie na Netfliksie. „Spider-Man: Homecoming” od dzisiaj jest dostępny w serwisie

Wygląda na to, że Peter Parker na dobre zagościł w serwisach VOD. Jeśli nie zdążyliście obejrzeć filmu „Spider-Man: Homecoming” na HBO GO, od dzisiaj możecie go znaleźć także na Netfliksie.

15.03.2019
11:12
Spider-Man Homecoming Netflix
REKLAMA
REKLAMA

Wczoraj był ostatni dzień na zapoznanie się z produkcją „Spider-Man: Homecoming” na HBO GO. Jednak jeśli oświeciło was już po północy i w panice zaczęliście szukać produkcji po odmętach internetu, nie martwcie się. Z odsieczą przybywa Netflix. W serwisie od dziś znajdziecie przygody Petera Parkera.

„Spider-Man: Homecoming” to próby powrotu do normalnego życia.

Peter Parker (Tom Holland) po swojej niezwykłej przygodzie z Avengersami staje przed szarą rzeczywistością. Musi powrócić do swojego zwyczajnego życia i domu, w którym mieszka wraz z ciotką May (Marisa Tomei). Wprawdzie cały czas czuwa nad nim Tony Stark aka Iron Man (Robert Downey Jr.), ale i to nie działa na korzyść nastolatka. Miliarder nie jest przekonany, czy nastolatek z Nowego Jorku nadaje się na bohatera ratującego świat. Wszystko się zmienia, kiedy na horyzoncie pojawia się Vulture (Michael Keaton). Złoczyńca swoimi działaniami zagraża wszystkiemu, co dla Petera Parkera jest ważne.

REKLAMA

Produkcja to kolejny z 21 filmów Marvel Cinematic Universe mających premierę na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Jest pośrednią kontynuacją przygód, które mogliśmy oglądać w filmie „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”. Wtedy to milionom widzów na całym świecie został przedstawiony nowy Spider-Man, w którego wcielił się Tom Holland.

Film „Spider-Man: Homecoming” obejrzycie od dzisiaj, 15 marca, w serwisie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA