REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Spotify przypomni wasze ukochane wakacyjne hity z ostatnich dwóch lat. A to nie koniec niespodzianek

Nie ma niczego lepszego niż wakacyjny odpoczynek przy dźwiękach ukochanej muzyki. Dobrze wie o tym serwis Spotify, który w tym roku ponownie uruchomił akcję „Letnie muzyczne wspomnienia”. Dzięki nowym playlistom nie tylko dowiecie się, co jest na topie w te wakacje, ale też przypomnicie sobie hity ostatnich dwóch lat.

26.06.2019
18:26
spotify letnie muzyczne wspomnienia
REKLAMA
REKLAMA

Spotify w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy postawiło na wiele rozmaitych innowacji i nowych rozwiązań. Nie było miesiąca, w którym użytkownicy serwisu nie usłyszeliby o jakiś nowych testach mających na celu usprawnienie korzystania i większy indywidualizm. Tym razem projektanci narzędzia do streamingu muzyki postawili jednak na sprawdzone rozwiązanie.

W tym roku ponownie wystartuje akcja „Letnie muzyczne wspomnienia”, której zadaniem jest wydobycie z zakamarków bazy danych hitów, których słuchaliśmy w poprzednie wakacje oraz jeszcze rok wcześniej. A wszystko w imię jak najlepszej letniej zabawy, bez względu na muzyczne gusta użytkowników.

Spersonalizowana playlista już jest dostępna na Spotify. Wystarczy się zalogować i wejść pod ten link.

Dedykowana pojedynczemu użytkownikowi playlista wybierze pięćdziesiąt najczęściej słuchanych hitów od lata 2017 roku. To od was zależy, czy więcej będziecie mieć popu, rapu, a może mocnych brzmień. Słowem: dla każdego coś miłego, żeby zrekompensować wakacyjne upały. Spotify przygotował coś również dla tych użytkowników, których ciekawi, czego słuchają inni ludzie.

Specjalnie na wakacje uruchomiono nowe playlisty w zakładce Summer Hub. Znajdą się tam różne składanki, w tym m.in. „Polskie lato”, „Hity lata 2019” czy „Letni chill”. Każda z nich zawiera po kilkadziesiąt utworów. Oprócz tego Spotify przygotował muzyczny quiz dla osób, które chciałby sprawdzić swoją wiedzę na temat wakacyjnych hitów. Możecie się spodziewać pytań o Shaggy'ego, Macarenę, Drake'a, a nawet Weird Ala Yankovicia. Lista „Letnie muzyczne wspomnienia” została już z powodzeniem wprowadzona w zeszłym roku, ale tym razem zapowiada się na jeszcze większe wydarzenie.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA