REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Spotify dba o swoich użytkowników. Świetna promocja dla tych, którzy zdecydują się na roczny abonament

Cenię sobie Spotify i od jakiegoś czasu naprzemiennie korzystam z tego serwisu streamingowego i z Apple Music. Szwedzka platforma muzyczna ma jedną przewagę nad swoim głównym konkurentem firmy Apple - można z niej korzystać zupełnie bezpłatnie, choć na określonych warunkach. Ale opłaca się też wykupić abonament.

01.12.2017
13:06
spotify polskie playlisty
REKLAMA
REKLAMA

Teraz tym bardziej się opłaca, bo można przy tym jeszcze zaoszczędzić. Jeśli zdecydujemy się zapłacić za Spotify za rok z góry w naszej kieszeni zostanie około 40 zł, które możemy zainwestować w cokolwiek innego - choćby w kolejne miesiące z tym serwisem streamingowym. A może opłacimy tym bonusem korzystanie z innej platformy np. VOD, która w swojej ofercie ma najnowsze seriale? Wybór należy do nas.

Kosz miesięcznego abonamentu w Spotify dla jednej osoby to 19,99 zł. I właśnie jeśli korzystacie z takiej opcji, ta promocja będzie dla was strzałem w dziesiątkę. Jeśli wciąż jesteście studentami, Spotify kosztuje was miesięcznie 9,99 zł, a jeżeli współdzielicie konto z rodziną w ramach Premium dla rodziny (29,99 zł dla 6 osób, w tym ciebie), to również niekoniecznie na nowe zniżki spojrzycie przychylnym okiem.

Nowa oferta Spotify kończy się 31 grudnia 2017 roku, macie więc jeszcze miesiąc, by podjąć decyzję.

Warto też wspomnieć o innej promocji serwisu, która również zakończy się wraz z ostatnim dniem tego miesiąca. Ta przygotowana jest tylko dla nowych użytkowników, którzy nigdy wcześniej nie opłacali abonamentu. Za trzy miesiące ze Spotify Premium zapłacimy tylko 0,99 zł. Po tym czasie, kiedy promocja się skończy, każdy miesiąc abonamentu będzie nas już kosztował 19,99 zł. Dokładnie tak samo będzie po zakończeniu tańszego Spotify na rok.

REKLAMA

Co daje nam Spotify Premium?

Możemy korzystać z całej bazy dostępnych utworów bez przerw na reklamy, a w aplikacji mobilnej to my a nie serwis decydujemy, kiedy odtworzymy jaki kawałek. W przeciwieństwie do darmowej wersji w aplikacji - wówczas utwory odtwarzane są losowo i właściwie nie mamy kontroli nad tym, który kawałek w obrębie twórczości danego wykonawcy posłuchamy. Z abonamentu możemy zrezygnować w każdej chwili.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA