REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Stanisław Lem za darmo i pół darmo na Cdp.pl!

CDP zdaje się rozkręcać przed wakacyjnymi wyprzedażami, które mają nadejść niebawem. Jeśli kochacie naszego Lema, a na pewno jest za co go kochać, w sklepie Cdp.pl możecie zgarnąć zupełnie za darmo kilka opowiadań znanego na cały świat autora sci-fi. Pozostałe książki Lema zostały objęte atrakcyjnymi promocjami i im również naprawdę warto się przyjrzeć.

01.07.2013
15:34
Stanisław Lem za darmo i pół darmo na Cdp.pl!
REKLAMA
REKLAMA

Większość dostępnej na Cdp.pl twórczości Lema dostała po cenie, która spadła poniżej 10 PLN. Na nieco więcej możecie nabyć na przykład Cyberiadę, lecz Trurlem i Klapaucjusz są tego warci. Pełną listę dzieł wizjonerskiego pisarza oraz publikacji z nim związanych, objętych czasową promocją, znajdziecie w tym miejscu.

lem cdp 2
REKLAMA

Co za darmo? Trzy opowiadania, w formacie mobi oraz epub. Maszyna Trurla to jedna z opowieści składających się na wcześniej wymienioną Cyberiadę, opisująca, jak ogromne konsekwencje mogą mieć drobne błędy w obliczeniach. Nowa Kosmogonia to przedmowa o wszechświecie, rozumianym jako jedna wielka gra, napisana przez znanego (mam nadzieję!) wszystkim profesora Teslę, noblisty, którego to dzieło znalazło się na kartach Doskonałej próżni Lema. Trzecia z darmowych pozycji – Tragedia pralnicza, to kolejna opowieść z większego dzieła legendarnego autora, którą można odnaleźć w tomie Ze wspomnień Ijona Tichego.

Brać, brać i kupować! Cdp.pl nie pokwapiło się poinformować, kiedy kończy się promocja na dzieła Lema, toteż pośpiech jest wskazany.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA