REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale /
  4. VOD

„Zagubieni”, „Gotowe na wszystko” i „Z archiwum X” trafią na Disney+

Jest Marvel, Pixar, Star Wars, National Geographic i Disney, a będzie jeszcze Star. Na Disney+ już niedługo pojawi się kolejna sekcja, która podwoi liczbę tytułów dostępnych na platformie. Wraz z debiutem nowego pakietu, wzrosną ceny za subskrypcję. 

05.01.2021
14:49
disney plus star oferta
REKLAMA
REKLAMA

Wciąż czekamy, aż Disney+ będzie dostępny w Polsce, tymczasem użytkownicy serwisu w krajach, w których już się pojawił za nieco ponad miesiąc będą mogli cieszyć się o wiele większą niż do tej pory ofertą platformy. Serwis poinformował prasę, że już 23 lutego zacznie działać sekcja Star, w której znajdą się przede wszystkim materiały skierowane do dorosłych widzów. Wśród nich produkcje ABC, Freeform, FX, 20th Fox Century Studios, 20th Television czy Touchstone.

Star już od lutego na Disney+

Do tej pory użytkownicy Disney+ mogli cieszyć się sekcjami Marvela, Pixara, Star Wars, National Geographic czy Disneya. Teraz dojdzie do tego kolejna, bardzo pokaźna biblioteka tytułów. Według podanych informacji nowy pakiet podwoi liczbę produkcji obecnych na platformie. I już za niedługo subskrybenci zyskają dostęp do wszystkich odcinków seriali pokroju „24 godzin”, „Zagubionych”, „Gotowych na wszystko”, „Z archiwum X”, „Jak poznałem waszą matkę” czy „Skazanego na śmierć”. Według planu nie zabraknie również pozycji sygnowanych jako originalsy, jak chociażby „Big Sky” i „Love, Victor”.

W Europie i wielu innych rynkach nowy pakiet pojawi się już 23 lutego 2021 roku. Wraz z jego debiutem dojdzie do podwyżki dotychczasowych cen za korzystanie z usługi. I tak, w Wielkiej Brytanii subskrybenci zapłacą nie jak dotychczas 5,99, tylko 7,99 funtów miesięcznie. Natomiast mieszkańcy USA od marca za dostęp będą płacić o dolara więcej niż do tej pory, czyli 7,99 dolarów miesięcznie. W krajach, w których walutą jest euro cena wzrośnie z 6,99 do 8,99 euro miesięcznie.

Kiedy Disney+ pojawi się w Polsce?

REKLAMA

W tym roku Disney+ ma kontynuować swoją światową ekspansję i wejść na kolejne rynki. Pojawi się m.in. w Hong Kongu, Korei Południowej czy Europie Wschodniej. Według nieoficjalnych informacji miałby wtedy zawitać również do Polski.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA