REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki /
  3. Seriale

Fabułę serialu "Star Trek: Discovery" uzupełnią powieści i komiksy

Zaplanowaną na 2017 rok premierę "Star Trek: Discovery" dopełnią nowe serie powieści i komiksów, eksploatujące wątki i bohaterów serialu. 

05.09.2016
11:03
Fabułę serialu Star Trek: Discovery uzupełnią powieści i komiksy
REKLAMA
REKLAMA

O "Discovery", nowym serialu ze uniwersum "Star Treka", na razie wiadomo bardzo niewiele, choć jego premiera zbliża się wielkimi krokami. Fabuła tej produkcji stacji CBS, w której - jak obiecuje pierwszy teaser - zobaczymy "nowe załogi, nowych przeciwników i nowych bohaterów”, ma rozgrywać się dekadę przed wydarzeniami z pierwszego serialu i skupiać się na wydarzeniu, o którym fani serii już słyszeli, ale które nigdy dotąd nie zostało zgłębione.

REKLAMA

Póki co zamówiony został tylko jeden sezon "Star Trek: Discovery", ale wszyscy ci, których zainteresują poruszane w nim wątki, będą mogli sięgnąć po powieści i komiksy. Ich publikacje zbiegną się z datą premiery serialu i mają być ściśle powiązane z przedstawioną w nim historią. Najprawdopodobniej jedną z autorek książkowej serii będzie Kirsten Beyer, jedna ze scenarzystek "Discovery", która ma na koncie także kilka tytułów wydanych przy okazji emisji "Star Trek: Voyager". Z Beyer współpracować będą David Mack i Mike Johnson. "Star Trek: Discovery" trafi na telewizyjne ekrany w styczniu 2017 roku. Jego producentami są  Bryan Fuller oraz Alex Kurtzman.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA