REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Krótka piłka: Zobacz rozszerzony zwiastun Star Wars Rebels

Na oficjalnym kanale Gwiezdnych Wojen na YouTube udostępniono rozszerzony zwiastun serialu animowanego Star Wars Rebels. Trwa dwie i pół minuty i pokazuje sporo scen nieopublikowanych w pierwszej wersji trailera. 

22.07.2014
10:28
Krótka piłka: Zobacz rozszerzony zwiastun Star Wars Rebels
REKLAMA

REKLAMA

Jest akcja, jest trochę humoru, ale zdania nie zmieniam - kompletnie do mnie nie trafia ta stylistyka. Modele postaci w większości wyglądają śmiesznie, a obiecywanego mrocznego klimatu nie ma w zwiastunie Star Wars Rebels za grosz. No, ale tak jak nie należy oceniać książki po okładce, tak nietaktem jest ocenianie filmu czy serialu po trailerze. Pożyjemy, zobaczymy. Premiera kreskówki zapowiedziana jest na październik.

REKLAMA

Twórcą serialu jest Simon Kinberg. Głosów postaciom udzielili między innymi Taylor Gray, David Oyelowo, Greg Ellis Steve Blum, Freddie Prinze Jr., Tiya Sircar i Vanessa Marshall. Więcej informacji o Star Wars Rebels możecie znaleźć tutaj. Na YouTubie możecie też obejrzeć filmiki poświęcone niektórych bohaterom - Inkwizytorowi, Agentowi Kallusowi, Kananowi czy Ezra.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA