REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Steinback, LeGuin, King, Prattchet i inni - wszystkie ebooki wydawnictwa Prószyński tańsze o połowę

Takie promocje to ja rozumiem. Kilkaset ebooków w cenie obniżonej o 50%, w dodatku od wydawnictwa z bardzo bogatą i różnorodną ofertą - jeśli do końca miesiąca musicie zaciskać pasa, radzę nie zaglądać. No, chyba, że nie macie co czytać. Wszak nie od dziś wiadomo, że książki są ważniejsze od jedzenia. 

18.09.2014
13:49
Steinback, LeGuin, King, Prattchet i inni – wszystkie ebooki wydawnictwa Prószyński tańsze o połowę
REKLAMA

Kryminały, fantastyka, romanse, literatura faktu, a nawet książki popularnonaukowe. Do wyboru, do koloru. Warto na przykład zainteresować się klasycznymi powieściami jednego z najważniejszych pisarzy amerykańskich, laureata literackiej nagrody Nobla - "Myszy i ludzie" kosztują raptem 10 złotych, a "Tortilla Flat" o niecałe dwa złote więcej. Jest i najbardziej bodaj znane jego dzieło, "Na wschód od Edenu", przecenione z 45 na 22,50 zł. Jeśli jesteście fanami Stephena Kinga lub Terry'ego Prattcheta, ale brakuje wam na półce niektórych książek i chcielibyście uzupełnić kolekcję, warto zerknąć - w ofercie znajdziecie 15 utworów tego pierwszego i aż 48 drugiego.

REKLAMA
prószyński promocja ebooki 2
REKLAMA

Jest też rewelacyjna "Gra Endera" Orsona Scotta Carda za niespełna 13 złotych, są i wszystkie części genialnego „Ziemiomorza” zebrane w jednym tomie w bardzo atrakcyjnej cenie 28 złotych. Jeśli zaś przepadacie za kryminałami, być może zainteresuje was bestsellerowe "Opactwo" Culvera, "Palownik" Funaro albo "Handlarz śmiercią" Sary Blædel, czyli ponoć ulubionej autorki szwedzkiej mistrzyni gatunku, Camilli Läckberg - każdy z tych ebooków kosztuje poniżej 15 złotych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA