REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Audiobooki na wakacje? Możesz korzystać ze Storytel za darmo przez miesiąc

Świetna okazja dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z audiobookami. Nowi użytkownicy mogą przez 30 dni korzystać z serwisu Storytel.pl całkiem za darmo. Wystarczy tylko skorzystać z Groupona.

27.07.2018
12:44
Storytel groupon
REKLAMA
REKLAMA

Różne zobowiązania sprawiają, że nie zawsze mamy czas, by wygodnie usiąść i rozkoszować się przyjemną lekturą. A jeśli już mamy wolną chwilę i planujemy jakiś wyjazd, to książka, nawet w wydaniu kieszonkowym, często nie mieści się do wypchanego po brzegi bagażu. Wtedy z pomocą przychodzą audiobooki, których można słuchać za pomocą urządzeń mobilnych.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji do wypróbowania tej wersji dzieł literackich, to teraz pojawiła się fantastyczna szansa. Pepper.pl oferuje bardzo ciekawą dla nowych użytkowników serwisu Storytel.pl. Oferta daje możliwość bezpłatnego korzystania z katalogu przez 30 dni. Normalnie taka usługa kosztuje 29,90 zł, więc warto rozważyć tę promocję. Zwłaszcza, że w bibliotece znajdziemy kilka ciekawych pozycji.

Storytel.pl – najciekawsze audiobooki

Storytel groupon audioboki class="wp-image-187072"

Książka autorstwa wokalistki Katarzyny Nosowskiej. Tytuł jest zbiorem zapisków artystki, w których kpi ona z całego dzisiejszego świata – mediów społecznościowych, show-biznesu i panujących obecnie trendów. Nie brakuje także autoironii, choć A ja żem jej powiedziała to nie tylko humor. W książce pojawia się także Nosowska znana fanom Hey, czyli cicha i skromna osoba, targana takimi samymi uczuciami, jak każdy człowiek. Dodatkowym atutem audiobooka jest fakt, że czyta go sama autorka.

Wiedźmin

Storytel audiobooki groupon class="wp-image-187075"

Jedna z najpopularniejszych polskich serii fantastyki. Geralt z Rivii jest wiedźminem, mutantem o udoskonalonym organizmie, trudniącym się zabijaniem potworów. Odrzucony przez większość społeczeństwa bohater spotyka na swojej drodze czarodziejów, rycerzy oraz najemników różnych ras. Geralt przemierza świat w poszukiwaniu kolejnych zleceń, z których każde wydaje się trudniejsze od poprzedniego. Na Storytel.pl znajdziecie dostępne osobno opowiadania ze zbiorów Ostatnie życzenie oraz Miecz przeznaczenia. Wszystkie utwory czytane są z podziałem na role, a wśród lektorów znaleźli się m.in. Dorota Segda, Jacek Braciak czy Henryk Talar.

Mewka

Storytel audiobooki groupon class="wp-image-187078"
REKLAMA

Oryginalny utwór Storytel autorstwa Dominika Sokołowskiego, publikowany w odcinkach. Niedługo przed Światowymi Dniami Młodzieży w gdańskim parku znalezione zostają zwłoki młodej kobiety. Policja chce szybko wyjaśnić sprawę, ale nieoczekiwanie pojawia się wątek terrorystyczny. Śledztwo przejmuje komisarz Baranowski, przed laty zamieszany w śmierć przesłuchiwanego. Policjant wydaje się być doskonałym kozłem ofiarnym w sprawie, której rozwiązanie będzie wymagać złamania prawa. Całość czyta Borys Szyc.

Pełny katalog tytułów dostępnych w Storytel znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA