REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Audiobooki

Szukasz darmowych audiobooków? Pora zainteresować się ofertą… Citibanku

Citibank uruchomił bardzo fajną promocję dla wszystkich tych, którzy lubią audiobooki i chcą sobie wyrobić kartę kredytową. Co powiecie na rok dostępu do pełnej oferty Storytel za okrągłe zero złotych?

31.07.2017
12:31
Audiobooki za darmo dzięki promocji Storytel i Citibanku
REKLAMA
REKLAMA

Storytel to prawdopodobnie najwygodniejsza i mająca najszerszą ofertę usługa związana z audiobookami. Próbowaliśmy was do niej przekonać wielokrotnie, jednak domyślamy się, że nie byliśmy stuprocentowo skuteczni. Dlatego mamy dla was nową propozycję. A przynajmniej dla tych, którzy chcą wyrobić sobie kartę kredytową.

Jeżeli zdecydujemy się zrobić to w Citibanku to po spełnieniu wymagań określonych w regulaminie otrzymamy roczny abonament na Storytel o wartości 358,80 zł. Sama karta jest bezpłatna – bank nie nalicza żadnych opłat za wydanie oraz użytkownie karty.

Jakie warunki należy spełnić?

  • Nie posiadać karty kredytowej Citibanku od 1 stycznia 2015 r.;
  • Mieć 21 lat lub więcej;
  • Osiągać dochód netto minimum 1,2 tys. zł.;
  • Być zatrudnionym w jednej firmie od co najmniej 3 miesięcy lub prowadzić działalność od co najmniej 2 lat.

Jak otrzymać voucher na roczny abonament do Storytel?

REKLAMA

Należy złożyć wniosek o kartę na witrynie związanej z promocją. Następnie należy odbyć typową dla każdego z banków procedurę przyznawania karty kredytowej. Jeżeli ją otrzymamy, musimy wykonać za jej pomocą transakcje o łącznej wartości 400 zł, mając na to miesiąc. Jeżeli to zrobimy, w systemie bankowości elektronicznej pojawi się voucher, za pomocą którego możemy odblokować nasz roczny abonament.

W ramach Storytel możemy słuchać tylu audiobooków, ilu chcemy. Usługa funkcjonuje na bardzo podobnych zasadach co Spotify dla muzyki czy Netflix dla filmów. W każdej chwili możemy zrezygnować z abonamentu, jeżeli po darmowym okresie stwierdzimy, że to jednak nie dla nas. Warto jednak dać im szansę. Wszak i tak za to – w przypadku tej promocji – nie płacimy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA