REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Strange Years - komiks od Śledzia i Kurasińskiego od teraz także w wersji papierowej

Opublikowany we wrześniu ubiegłego roku w formie cyfrowej komiks w klimacie post-apo - "Strange Years: Autumn" doczekał się wydania papierowego. Ponadto, kolejna część powinna powstać jeszcze w tym roku.

03.04.2015
11:18
Strange Years - komiks od Śledzia i Kurasińskiego od teraz także w wersji papierowej
REKLAMA
REKLAMA

Komiks "Strange Years: Autumn" cały czas dostępny jest jako darmowy PDF, którego pobrać można z tego miejsca. Ci, którzy woleliby postawić go sobie na półce, od teraz mają taką możliwość - dzięki udanej akcji crowdfundingowej, do sklepu trafiła wersja papierowa. Liczący 52 strony tomik wydany jest w twardej oprawie, a jego cena wynosi 39,90 zł.

strange years 2

Wraz z premierą "Strange Years: Autumn" na papierze, autorzy komiksu - Artur Kurasiński i Michał „Śledziu” Śledziński udostępnili także dodatkowe utwory muzyczne uzupełniające ścieżkę dźwiękową oraz zestaw tapet na różne urządzenia.

Co dalej ze "Strange Years"? Najbliższe plany dotyczące serii zdradza Śledziu na swoim blogu:

Arturem już jakiś czas rozmawiamy na temat drugiej części Jesieni i kombinujemy, trzymając się wcześniej wymyślonego szkieletu. Rysowanie albumu wpisane mam w kalendarz (tak, prowadzę coś takiego, średnio skutecznie, ale!) działań na 2015, pod tym względem klamka zapadła. Z dystrybucją pewnie powtórzymy wcześniejszy patent, czyli najpierw komiks wyląduje w sieci do pobrania za darmo, później zbiórka i (jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem) papierowe wydanie. My już wiemy, jak się skończy Jesień, to najważniejsze.

REKLAMA
strange years

"Autumn” jest pierwszym z czterech zaplanowanych albumów z serii „Strange Years”. Tłem przedstawionych w nim wydarzeń jest alternatywna historia, w której zamach na WTC 11 września 2001 roku był tylko jednym z wielu ataków, w rezultacie których świat, jaki znamy, obrócił się w perzynę. W nowej, postapokaliptycznej rzeczywistości, próbują odnaleźć się Elvis i Reuben, dwójka młodych chłopaków, którzy wplątują się w niezłą kabałę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA