REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zbliża się drugi sezon Stranger Things. Pojawił się zupełnie nowy klip i materiały dodatkowe

Nikt nie uwierzy Mike’owi i jego opowieści na temat Jedenastki. Naukowcy z laboratorium w Hawkins pragną za wszelką cenę ją odnaleźć. Tego samego chce Mike, ale… nie wie jak ma to zrobić.

23.10.2017
17:19
Stranger Things 2 fragment
REKLAMA
REKLAMA

Główni bohaterowie Stranger Things są zdesperowani. Wiedzą, że Jedenastka została porwana do Drugiej Strony i nadal wierzą, że jeszcze żyje. Muszą sobie jednak poradzić z wieloma pytaniami od postronnych. Niezupełnie są gotowi na odpowiedzi, których Mike mógłby im udzielić. Młodzieniec wie, że poszukujący jej naukowcy nie mają względem niej dobrych zamiarów.

Tak w skrócie można streścić opublikowany właśnie przez Nefliksa klip prezentujący fragment drugiego sezonu serialu. A jakby tego było mało, wytwórnia podgrzewa atmosferę kilkoma nowymi fotosami.

Jedenastka żyje, ma włosy i wyraźnie znajduje się w naszym wymiarze.

 Stranger Things 2 fragment

Tak wygląda Max, nowa postać w serialu.

Stranger Things 2 fragment class="wp-image-104065"

Drugi sezon Stranger Things i paczka dzieciaków w komplecie. A nawet w rozszerzonym składzie.

Stranger Things 2 fragment class="wp-image-104068"

Will Byers nadal przeżywa traumę związaną z porwaniem do Drugiej Strony

Stranger Things 2 fragment class="wp-image-104071"

Czyżby szykował się nam znowu wątek romantyczny?

Stranger Things 2 fragment class="wp-image-104074"

To nie wszystko. Na Netfliksie pojawił się pierwszy materiał z planu drugiego sezonu.

Stranger Things 2 fragment class="wp-image-104077"

Znajdziecie go bezpośrednio na platformie Netflix w sekcji Zwiastuny i więcej. Potwierdza on wcześniejsze wypowiedzi twórców na temat drugiego sezonu i tego, że bezpośrednio odnosi się do wydarzeń z poprzednich odcinków. Choć zagrożenie tym razem jest „znacznie większe”, cokolwiek by to miało znaczyć.

REKLAMA

W serialu ma się pojawić więcej postaci, więcej różnorodnych lokacji i więcej wątków, niż w pierwszym sezonie. A Mike niezmiennie próbuje skontaktować się z Jedenastką, podczas gdy Will zaczyna mieć coraz bardziej niepokojące wizje.

Jeżeli chcesz poznać wszystko, czego udało nam się dowiedzieć o drugim sezonie Stranger Things, nie musisz daleko szukać. Przygotowaliśmy obszerny materiał podsumowujący wszystkie pewne informacje na temat drugiego sezonu tego znakomitego serialu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA